do not visit
Koperty załączone
Dostawa
72h

Spersonalizowane Zaproszenia Na Chrzciny

Spersonalizowane zaproszenia na chrzciny ze zdjęciem z dostawą na terenie całej Polski

Który styl preferujesz?

Znajdź idealny projekt dla Ciebie
Ilość Cena za kartkę Łączna cena Cena wysyłki
Ceny włącznie z kopertami i VAT-em
Czas dostawy zależy od sposobu wysyłki:
Najwcześniej Najpóźniej

Aby sprawdzić ceny wysyłki, kliknij tutaj.

Co sądzą o nas nasi klienci?

 • 30.09.2013
  "Bardzo dobre wykonanie , mozliwosc umieszczenia zdjec i,dodawania stron , wyboru tla,to wielka zaleta w tym systemie, Najwazniejsze jest jednak chyba to ze od momentu zamowienia do momentu otrzymania czas niekiedy wynosi tylko 2 tygodnie."

  — Bogdan Olejniczak

 • 27.09.2013
  "Polecam z czystym sumieniem. Zaproszenia starannie wykonane, wielki plus za możliwość stworzenia własnego projektu."

  — Anna Klich

 • 25.09.2013
  "Wszystko sprawnie i bezproblemowo. POLECAM."

  — Tomasz Tupko

 • 23.09.2013
  "Profesjonalna obsługa. Dziękuje."

  — Agnieszka Kroczek

 • 20.09.2013
  "Bardzo dobra jakość wydruku, zaproszenie identyczne z prezentowanym na stronie. Dostawa w miarę szybka, co najważniejsze przyszła w wyznaczonym terminie. Polecam gorąco! W przyszłości na pewno skorzystam :"

  — anonim

Zobacz opinie

Gdy Twoja pociecha jest gotowa na przyjęcie chrztu świętego spraw, aby Twoje zaproszenia były wyjątkowe dzięki naszym rozwiązaniom drukarskim. Nasz profesjonalizm zapewni, że Twoje obrazy, zdjęcia i kreacje otrzymają należny im szacunek, a Ty otrzymasz zaproszenia na chrzciny, które będą wspaniałą pamiątką. Niezależnie od tego czy potrzebujesz zaproszenia na chrzciny dla chłopca lub dziewczynki, czy szukasz zaproszenia w klasycznym lub współczesnym stylu – na pewno posiadamy odpowiedni dla Ciebie projekt zaproszenia. Możesz dodać zdjęcia dziecka, skorzystać z naszych projektów i stworzyć pamiątkę z tego wydarzenia zanim się ono wydarzy! Nasz duży wybór projektów gwarantuje, że na pewno znajdziesz coś dla siebie. Czujesz przypływ weny? Usuń pola tekstowe i z obrazami, dodaj nowe lub zmień rozmiar. Wszystko możesz dopasować do swoich potrzeb! Brakuje Ci słów? Nie ma problemu – jeżeli szukasz idealnej formułki na zaproszenie na chrzciny Twojego dziecka, oferujemy duży wybór projektów z przykładowym tekstem – wystarczy tylko zmienić nazwy, daty i lokalizację, aby odpowiadały Twojemu wydarzeniu. Cokolwiek chcesz osiągnąć, Optimalprint posiada idealne projekty, aby pomóc Ci zaprojektować i stworzyć Twoje własne idealne zaproszenie na chrzciny Twojego dziecka.