do not visit
40% rabatuKod: FOTOOBRAZPL | Kończy się: 04/12
Dni
Godziny
Minuty
Seconds

Otrzymaj swoje Fotoobrazy na czas przed świętami Bożego Narodzenia

Życzymy magicznych chwil w te święta oraz szczęśliwego Nowego Roku!
Szybka dostawa & 100% satysfakcja gwarantowana
9,2 / 10
Ocenione jako kartki z najwyższą satysfakcją klienta

Stwórz swój pierwszy fotoobraz

1 Wybierz kształt:
2 Wybierz rozmiar:
Personalizuj

Stwórz w tym roku niezapomniane prezenty świąteczne z Plus

Przemień wyjątkowe życiowe chwile w sztukę, którą twoi bliscy będą mogli doceniać przez wiele nadchodzących lat 🎁 Z Plus, możesz wybrać inne zdjęcie lub wzór dla każdej osoby z twojej listy, i otrzymać DARMOWĄ dostawę.
Dowiedz się więcej

Odkryj nasze dekoracje ścienne

Personalizowane fotoobrazy to świetny sposób na wyeksponowanie Twoich ulubionych wspomnień zachowanych na zdjęciach

Połącz swoje najlepsze zdjęcia w kolażu

Wybierz jeden z wielu szablonów kolażu aby umieścić kilka zdjęć na spersonalizowanym fotoobrazie. Idealny do tworzenia kompozycji tematycznych na specjalne okazje.

Zmień swoje ulubione zdjęcia w sztukę

Piękne zdjęcia powinny być na widoku! Wydrukuj swoje wspomnienia na fotoobrazie i zmień swoje ściany w galerię.

Darmowy zestaw mocujący w pakiecie

Utrzymuje fotoobrazy do 90 cm długości. Po prostu przykręć do ramy z tyłu obrazu i powieś na ścianie używając dołączonych gwoździ. To super proste!

100% gwarancja satysfakcji klienta

Chcemy, aby Twój fotoobraz był idealny. Daj nam znać, jeśli nie jesteś zadowolony z jakości, oddamy Ci pieniądze lub wyślemy nowy produkt.


Stwórz swój pierwszy fotoobraz

Dostępne również przez aplikację mobilną

Zachwycające Wydruki na Płótnie | Optimalprint

Wykorzystujemy nowoczesne technologie oraz najwyższej jakości materiały, aby przemienić twoje ulubione zdjęcie lub dzieło sztuki w piękny obraz na płótnie, który rozświetli każde pomieszczenie. Używając naszego intuicyjnego edytora online, możesz szybko i łatwo załadować swoje zdjęcie lub dzieło sztuki, i dopasować je do swojego gustu. Następnie nasz zespół ekspertów wydrukuje, naciągnie i wyśle twój wydruk na płótnie bezpośrednio do ciebie do domu.

Drukowane na Wysokiej Jakości Płótnie i Naciągane na Solidną Drewnianą Ramę

Oferujemy opcję cieńszej oprawy obrazu, z ramą o grubości 2-3cm (0.8 do 1.2”) lub oprawy premium z 4cm (1.6”) ramą, co nada twojemu obrazowi nowoczesnego lub tradycyjnego wyglądu, w zależności od twoich preferencji. Nasze drewniane ramy posiadają certyfikat FSC, ale jeśli nie będą dostępne, zapewniamy certyfikację PEFC lub ekwiwalent. Do każdego zamówienia dołączamy również zestaw do zawieszenia, abyś mógł(-a) powiesić obraz jak tylko do ciebie dotrze.

Wysyłane Szybko na Zamówienie Bez Minimalnej Ilości


Drukujemy wszystkie nasze wydruki na płótnie na zamówienie i wysyłamy je w solidnych opakowaniach ochronnych, aby dotarły do ciebie w doskonałym stanie. Nie wymagamy minimalnej ilości w zamówieniu, więc możesz zamówić tylko tyle albo aż tyle, ile potrzebujesz. A jeśli z jakiegoś powodu nie będziesz zadowolony(-a) ze swojego zamówienia, oferujemy gwarancję 100% satysfakcji.