do not visit
Optimalprint Optimalprint
9,0" 10" 69553
9,0/10 (69553 opinie)
40% rabatuKod: KARTKIPL | Kończy się: 11/06
Drukowane w Polsce & dostawa w ciągu 1 - 2 dni
9,0 / 10
Ocenione jako kartki z najwyższą satysfakcją klienta

Dla chłopca i dziewczynki

Doskonała jakość w przystępnych cenach

W druku stosujemy najwyższej jakości tusze i papiery, aby zagwarantować Twoje zadowolenie. Drukując lokalnie i tak blisko Ciebie, jak to możliwe, możemy oferować tą jakość w przystępnych cenach.

Prawdziwa folia

Najlepsze właśnie stało się jeszcze lepsze! Kartki premium z prawdziwą folią, która doda "to coś ekstra". Wybieraj pomiędzy złotem, srebrem i miedzią, aby dopasować je do swoich preferencji.

Zaokrąglone narożniki

Wszystko zależy od detali! Nasze kartki z zaokrąglonymi narożnikami są sumą drobnych detali wykonanych we wspaniały sposób.

Scarica l'app Optimalprint e accedi alle nostre migliori offerte!

WYŚLIJ MI LINK

Ti invieremo un link per scaricare l'app. Fornendo il tuo numero, accetti di ricevere un messaggio di testo automatico una tantum con un link per ottenere l'app Optimalprint. Potrebbero essere applicate tariffe standard per i messaggi di testo.

Zaproszenia na Chrzest

Chrzest to wyjątkowe i radosne wydarzenie, które wyznacza początek duchowej drogi dziecka. To czas, kiedy rodzice, rodzina i przyjaciele spotykają się, aby obdarować maleństwo prezentami i błogosławieństwami. A czy jest lepszy sposób na ogłoszenie tej okazji, niż kartki z zaproszeniem na Chrzest? Tutaj, w Optimalprint, te kartki to nie tylko kawałki papieru; są sposobem na ogłoszenie tego wydarzenia w dobrym stylu i wspomnienia, które będą żyły wiecznie!


Informują o tym wyjątkowym dniu i pozostają w pamięci gości, którzy dzięki nim będą o tym dniu pamiętać. Co więcej, spersonalizowane zaproszenia na Chrzest nadadzą wydarzeniu polotu i odrobinę formalnego charakteru. Pokazują, że włożyłeś(-aś) dużo przemyśleń i wysiłku w wysłanie zaproszeń, kreując jednocześnie atmosferę wyczekiwania na wielki dzień. Ponadto, tworzenie zaproszeń na Chrzciny stało się o wiele lepiej dostępne online. Za pomocą kilku kliknięć możesz stworzyć kartkę wartą zapamiętania. A zatem, czemu warto zamówić zaproszenia na Chrzest od Optimalprint? Cóż, powodów jest wiele...

Zaproszenie na Chrzest – dla Dziewczynki

Aby Chrzest był jeszcze bardziej godny zapamiętania, zaproszenia na Chrzest spersonalizowane dla twojej dziewczynki dodadzą wydarzeniu odrobinę piękna i elegancji. Mamy wiele wzorów, kolorów, tematów oraz szablonów zaproszeń na Chrzest, abyś mógł(a) otrzymać dokładnie to co chcesz. Wybieraj spośród nowoczesnych wzorów w wyrazistych kolorach i z prostymi liniami, albo znajdź coś bardziej klasycznego, z wzorami z misterną koronką lub kwiatowymi.


Tworzenie zaproszeń na Chrzest dziewczynki nigdy nie było prostsze, dzięki różnorodnym opcjom dopasowania, które oferujemy. Poza elementami dekoracyjnymi, możesz dodać osobiste szczegóły, takie jak imię dziewczynki, datę, miejsce, lub dowolny inny spersonalizowany tekst, który chcesz zawrzeć dla danego gościa. Cokolwiek chodzi ci po głowie, pomożemy ci to urzeczywistnić tutaj w Optimalprint.


Dziewczynki symbolizują nadzieję na przyszłość, więc naturalnie należy uczcić jej przyjście na świat w znaczący sposób.

Zaproszenia na Chrzest Chłopca

Jeśli szukasz kartek z zaproszeniem na Chrzest chłopca, to dobrze trafiłeś(-aś)! Twój maluch potrzebuje wspaniałych zaproszeń na Chrzest, które upamiętnią to ważne wydarzenie w jego życiu. To w końcu dzień, który powinien być wypełniony radością i świętowaniem w gronie przyjaciół i rodziny. Dobrze zaprojektowane zaproszenie na Chrzest uchwyci charakter wydarzenia i podkreśli jego istotę.


Co więcej, zaproszenie na Chrzest może odzwierciedlać styl i osobowość rodziców. Podobnie jak w przypadku zaproszeń na Chrzest dziewczynki, pakiety zaproszeń na Chrzest chłopca też mogą być klasyczne lub nowoczesne. Ponadto, możesz wybierać spośród różnych tematów i kolorów, aby stworzyć coś, co wywrze trwałe wrażenie na gościach. Czemu więc decydować się na nudne, zwyczajne zaproszenia na Chrzciny, jeśli możesz mieć coś niezapomnianego?


Zaproszenia na Chrzest chłopców dziewczynek różnią się też wzorami i kolorystyką. Generalnie, chłopięce zaproszenia na Chrzest posiadają raczej kolory takie jak niebieski, zielony, czy szary, oraz bardziej męskie i klasyczne wzory, takie jak krzyże i łodzie. Z drugiej strony, w dziewczęcych zaproszeniach na Chrzest przeważają kolory takie jak różowy, liliowy i pastele, a we wzorach motywy kwiatowe i motylki.


Jest to jednak luźna zasada; wiele wzorów i schematów kolorystycznych może zostać użytych do zaproszeń na Chrzest zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki.

Zaproszenia na Chrzest – Szablony dla Twoich Kartek

Wybranie odpowiedniej kartki z zaproszeniem na Chrzest to kluczowy element procesu planowania. Wybranie konkretnego wzoru może być skomplikowane, biorąc pod uwagę tak wiele dostępnych dzisiaj na rynku opcji. Aby sobie to uprościć, weź pod uwagę dostosowanie szablonu zaproszenia na Chrzest tak, aby dopasować je do swoich potrzeb i budżetu.


Jako że szablony są już wstępnie zaprojektowane, możesz potraktować je jako punkt wyjścia dla zaproszeń na Chrzest oraz na pierwsze urodzinki dziecka. Oto kilka wskazówek na dostosowanie we właściwy sposób:


1. Wybierz odpowiedni szablon: Pierwszą rzeczą, jaką musisz zrobić, aby dostosować szablon, jest wybranie tego właściwego. Dostępnych jest wiele różnych rodzajów szablonów, zarówno tradycyjnych, jak i nowoczesnych, więc wybierz taki dopasowany do swojego stylu i osobowości.


2. Spersonalizuj: Kiedy szablon jest już gotowy, możesz zacząć dostosowywać szczegóły, takie jak imię dziecka, data, miejsce, itp. Możesz też zawrzeć osobistą wiadomość lub cytat, który będzie miał znaczenie dla osoby otrzymującej zaproszenie na Chrzest.


3. Wybierz odpowiednią czcionkę i kolory: W przypadku projektowania czcionki odgrywają kluczową rolę w “zespoleniu” całego projektu. Więc daj sobie czas, aby wybrać czcionkę przyjemną dla oka i współgrającą z ogólną tematyką. Wybierz kolory, które pasują do wydarzenia lub do płci dziecka.


4. Dodaj zdjęcia: Zaproszenia na Chrzest ze Zdjęciem są w dzisiejszych czasach na fali z oczywistych powodów! To wspaniały sposób na dodanie osobistego akcentu do szablonu, a ludzie z reguły uwielbiają oglądać zdjęcia niemowlaków. Ale możesz dodać dowolny obraz na zaproszeniu na Chrzest ze zdjęciem, w tym symbole religijne lub inne ikony.


5. Wybierz odpowiedni papier: Na szczęście dla ciebie, w Optimalprint nie ma czegoś takiego, jak "zły wybór". Wiemy, że jakość papieru znacząco wpływa na wygląd i charakter kartek z zaproszeniem na Chrzest. Dlatego oferujemy wyłącznie jedwabny i błyszczący papier premium, aby twoje kartki mogły zabłysnąć!


Spersonalizowanie szablonu to doskonały sposób na zapoznanie się ze schematem projektowania kartek z zaproszeniami. Więc po co zwlekać? Zamów je od Optimalprint już teraz! Jeśli zakupisz Członkostwo Plus, otrzymasz wiele innych korzyści, takich jak darmowa i szybka dostawa, oraz wydłużoną 30-dniową gwarancję jakości, a także ekskluzywne oferty.