do not visit
40% rabatuKod: PIANAPL | Kończy się: 12/02
Dni
Godziny
Minuty
Seconds

Otrzymaj swoje Wydruki na Płycie Alu-Dibond na czas przed świętami Bożego Narodzenia

Życzymy magicznych chwil w te święta oraz szczęśliwego Nowego Roku!
Szybka dostawa & 100% satysfakcja gwarantowana
9,0 / 10
Ocenione jako kartki z najwyższą satysfakcją klienta

Twoje zdjęcie wydrukowane na piance!

1 Wybierz kształt:
2 Wybierz rozmiar:
Personalizuj

Odkryj nasze dekoracje ścienne

Idealne dekoracje eventowe

Wydruki na piance są idealne do tworzenia znaków na duże wydarzenia. Prześlij własny projekt, aby stworzyć znak powitalny, tabelę miejsc lub inne znaki.

Lekkie i wytrzymałe

Nasze wydruki na piance są super lekkie i wytrzymałe, i można je umieścić praktycznie w dowolnym miejscu, aby zaprezentować ulubione zdjęcia.

Wybierz czarne lub białe krawędzie

Nasze wydruki z pianki mają grubość 5 mm i są dostępne z białymi lub czarnymi krawędziami, aby uzyskać wygląd premium, który pasuje do twojego stylu

Łatwe do powieszenia!

Wieszanie wydruków na piance jest proste i bezproblemowe. Do każdego wydruku dołączamy bezpłatny system zawieszek, bez dodatkowych kosztów.

Twoje zdjęcie wydrukowane na piance!

Eleganckie i Lekkie Wydruki na Piance | Optimalprint

Solidne, ale lekkie, i dostępne w różnych formatach, nasze wydruki na piance to wspaniały sposób na wyeksponowanie twoich ulubionych zdjęć. Płyta piankowa to doskonały nośnik druku dla szerokiej gamy zastosowań, od ekspozycji na targach branżowych, po dekoracje ścienne.

Druk Najwyższej Jakości

Drukujemy twoje zdjęcia bezpośrednio na piankowej płycie, wykorzystując do tego wysokiej jakości proces druku, który uchwyci każdy szczegół twojego zdjęcia. Gładkość płyty piankowej sprawia, że twoje zdjęcie będzie wyglądało wyraźnie, a kolory będą żywe.

Lekki Pomysł na Dekorację


Każdy wydruk na piance ma dołączony zestaw do zawieszania, dzięki czemu łatwo powiesisz swój wydruk na ścianie. Lekkość płyty piankowej sprawia, że łatwo ją powiesić nawet na cieńszych ściankach. A dzięki wielu dostępnym rozmiarom, znajdziesz idealny wydruk do każdego wnętrza.