do not visit
40% rabatuKod: FOTOPL | Kończy się: 04/12
Dni
Godziny
Minuty
Seconds

Otrzymaj swoje Fotoksiążki na czas przed świętami Bożego Narodzenia

Życzymy magicznych chwil w te święta oraz szczęśliwego Nowego Roku!
Szybka dostawa & 100% satysfakcja gwarantowana
9,2 / 10
Ocenione jako kartki z najwyższą satysfakcją klienta


Najlepsze Fotoksiążki Online

Twórz fotoksiążki na wiele różnych okazji

Uwiecznij wszystkie swoje najlepsze wspomnienia albo podaruj spersonalizowany prezent osobom, na którym ci najbardziej zależy. Wybierz swoje ulubione zdjęcia i ciesz się z naszych specjalnych cen. Personalizuj swoją fotoksiążkę za pomocą zdjęć z podróży, zdjęć ze ślubu i innych tematów.

W cenę wliczone zdjęcia na okładce
Wybierz fotoksiążkę w twardej lub miękkiej oprawie

Spójrz wstecz na 2022 w te Święta z Plus

Przewracanie kartki w fotoksiążce, która przypomina ci o pięknych chwilach w życiu, to cudowne uczucie.
Dlatego fotoksiążki to wspaniałe prezenty świąteczne! 🎁 Z Plus, możesz tworzyć personalizowane fotoksiążki, które będą przywoływać uśmiechy na twarzach twoich bliskich przez wiele nadchodzących lat, podczas gdy ty otrzymasz DARMOWĄ dostawę na cały rok.
Dowiedz się więcej

7 różnych formatów

Szukasz kwadratowej książki, w formacie poziomym czy pionowym? Z twardą czy miękką okładką? Wybierz format książki, który najlepiej pasuje do okazji.

To niezwykle łatwe!

Po prostu wybierz swoje ulubione zdjęcia. Z łatwością możesz dodawać i usuwać zdjęcia, stosować różne układy zdjęć i edytować podpisy dla uzyskania pięknego efektu.

Jakość w przystępnej cenie

Drukujemy nasze książki, korzystając z wysokiej jakości tuszu i papieru oraz stosujemy wytrzymały klejony grzbiet. Ceny zaczynają się już od 59 zł, więc tworzenie spersonalizowanych fotoksiążek jest przystępne cenowo

Darmowa dostawa

Fotoksiążki drukowane są na papierze ekologicznym i jak najbliżej klienta. To wszystko zmniejsza ślad węglowy Twojej książki.

Personalizowane Fotoksiążki | Optimalprint

Fotoksiążki to świetny sposób na zachowanie ulubionych wspomnień. Z naszym przyjaznym dla użytkownika edytorem online łatwo zaprojektować własny album ze zdjęciami w dowolnym stylu. Wybieraj spośród wielu różnych rozmiarów, teł, szablonów i czcionek, aby stworzyć książkę jedyną w swoim rodzaju.

Twarda lub Miękka Okładka

Oferujemy zarówno twardą, jak i miękką wersję okładki w przypadku naszych fotoksiążek. Nasze twarde okładki wykonane są z wysokiej jakości papieru fotograficznego, i są laminowane dla większej trwałości. Miękkie okładki wykonane są z papieru fotograficznego premium, i wyglądają świetnie nawet po latach użytkowania. Niezależnie od tego, którą opcję wybierzesz, możesz być pewien(-a), że twoja fotoksiążka wytrzyma próbę czasu.

Idealny Prezent dla Bliskiej Osoby

Fotoksiążka to zawsze wspaniały prezent. Z okazji urodzin, rocznicy, czy tak po prostu, spersonalizowana fotoksiążka będzie unikatowym i przemyślanym prezentem, który pokaże bliskiej osobie, że ci na niej zależy. Złożenie zamówienia jest proste — wystarczy, że załadujesz zdjęcia, a zaprojektujesz książkę w kilka minut. Wydrukujemy ją i wyślemy tak szybko, jak to możliwe, żebyś mógł(-a) cieszyć się zawartymi w niej wspomnieniami przez wiele kolejnych lat.

Satysfakcja gwarantowana:
Aplikacja Optimalprint – Ocena 4.8/5 z 7,000+ opiniami

Stwórz spersonalizowaną fotoksiążkę bezpośrednio w swoim telefonie w mgnieniu oka!


Super łatwe

★★★★★

"Stworzenie mojej książki było niezwykle łatwe. Zrezygnowałam z dwóch innych stron internetowych, ponieważ były one tak skomplikowane i trudne, a ja się nieźle orientuję w zakresie IT" - Sophie

Świetna jakość

★★★★★

"Moja książka dotarła wczoraj i stwierdzenie, że jestem szczęśliwa, to mało powiedziane. Jestem pod wrażeniem jej jakości, jest piękna!." - Michelle

NIESAMOWITA

★★★★★

"Przesyłam moje zdjęcia, dodane teksty, organizuję i edytuję wszystko tak łatwo i szybko. Poza tym moja fotoksiążka wygląda niesamowicie!." - Anna

Kocham to!

★★★★★

"Kocham moją fotoksiążkę... prawdopodobnie trochę za bardzo haha! Aplikacja była bardzo łatwa w użyciu, bardzo przejrzysta i po prostu super!" - Patty

Inspiracje od przyjaciół Optimalprint

Uwielbiamy sprawiać radość innym! Nasi przyjaciele i zadowoleni klienci z całego świata dzielą się z nami pomysłami na to jak tworzyć nasze produkty i jak dzielić się nimi z bliskimi. Sprawdź i zainspiruj się ich kreacjami! Podziel się z nami swoją wyjątkową chwilą z naszym produktem na Instagramie @optimalprint, #optimalprint i facebook.com/optimalprint

Pobierz aplikację i uzyskaj zniżkę w wysokości 40% przy zamówieniu książki ze fotoksiążki + uzyskaj dostęp do naszych najlepszych ofert!

WYŚLIJ MI LINK

Uzyskaj bezpłatną standardową dostawę w aplikacji, gdy subskrybujesz nasz newsletter. Podając swój numer, wyrażasz zgodę na otrzymywanie jednorazowych automatycznych wiadomości tekstowych z łączem umożliwiającym pobranie aplikacji Optimalprint. Mogą obowiązywać standardowe stawki za wiadomości tekstowe.

Utwórz swoją pierwszą książkę

Dostępne również przez aplikację mobilną