do not visit
Optimalprint Optimalprint
9,0" 10" 69553
9,0/10 (69553 opinie)
40% rabatuKod: KARTKIPL | Kończy się: 11/06
Drukowane w Polsce & dostawa w ciągu 1 - 2 dni
9,0 / 10
Ocenione jako kartki z najwyższą satysfakcją klienta

Doskonała jakość w przystępnych cenach

W druku stosujemy najwyższej jakości tusze i papiery, aby zagwarantować Twoje zadowolenie. Drukując lokalnie i tak blisko Ciebie, jak to możliwe, możemy oferować tą jakość w przystępnych cenach.

Prawdziwa folia

Najlepsze właśnie stało się jeszcze lepsze! Kartki premium z prawdziwą folią, która doda "to coś ekstra". Wybieraj pomiędzy złotem, srebrem i miedzią, aby dopasować je do swoich preferencji.

Zaokrąglone narożniki

Wszystko zależy od detali! Nasze kartki z zaokrąglonymi narożnikami są sumą drobnych detali wykonanych we wspaniały sposób.

Spersonalizowane Kartki - piękne i możliwe do dopasowania

Nie ma niczego, co powie “zależy mi” lepiej, niż spersonalizowana kartka, przekazana z odpowiednią wiadomością, w odpowiednim czasie. Niezależnie od okazji, możesz sprawić, że twoi najbliżsi poczują się wyjątkowo, ofiarowując im kartki z nadrukiem i spersonalizowane kartki wykonane z miłością w Optimalprint. Mamy kartki dopasowane do każdej okazji, zarówno osobiste, jak i biznesowe, i obiecujemy ci jakość, która wywrze wrażenie na adresatach. Posiadamy szereg szablonów do wyboru, ale możesz też stworzyć własne kartki, przy pomocy naszych łatwych w użyciu narzędzi do projektowania.

Personalizowane Kartki od Optimalprint

W Optimalprint mamy kartki możliwe do dopasowania do niemal każdej okazji, która przyjdzie ci do głowy, gotowe do stworzenia i dostarczenia do odbiorców tak szybko, jak to możliwe. Twój czas jest cenny, dlatego dokładamy starań, aby upewnić się, że spersonalizowane kartki dotrą do swoich odbiorców szybko i na czas. Oto kilka z najpopularniejszych kategorii możliwych do spersonalizowania kartek, które obecnie oferujemy:

Kartki z Podziękowaniem po Narodzinach, na najcudowniejsze wydarzenie

Jednym z najlepszych sposobów na podziękowanie rodzinie i przyjaciołom za ich prezenty dla twojego maleństwa jest podarowanie im kartki z podziękowaniem po narodzinach. W końcu kto z nich nie ucieszyłby się z kartki z uroczym zdjęciem twojej pociechy, którą będą mogli postawić na widoku u siebie w domu? Mamy szereg pięknych szablonów do wyboru, a jeśli chcesz, możesz zaprojektować własną!

Kartki z okazji ślubu – miłość wisi w powietrzu

Nadszedł czas na celebrację waszej miłości! Ślub to jeden z najpiękniejszych dni w życiu. Podejmujecie decyzję, aby od tej pory kroczyć każdą ścieżką wspólnie. Trzeba to oczywiście odpowiednio uczcić z rodziną i przyjaciółmi. Stwórz idealny zestaw kartek ślubnych na każdy etap waszej miłosnej podróży, wykorzystując do tego nasze możliwe do spersonalizowania kartki. Od 'Kartek Zapisz Datę', po 'Zaproszenia Ślubne,' 'Kartki RSVP,' i 'Kartki z Podziękowaniami po Ślubie,' możesz stworzyć różne kartki na swój ślub i wesele. Daj się ponieść kreatywności i zachwyć swoich gości już na etapie zaproszeń, ale nie tylko.

Chrzest, komunia czy bierzmowanie - zaproś gości w wyjątkowy sposób.

Na przestrzeni całego życia, świętujemy wiele pięknych ceremonii. Wśród nich są obrzędy związane z religią, takie jak chrzest czy bierzmowanie. Sakramenty te są zwykle świętowane wspólnie z rodziną i przyjaciółmi. Zamiast tradycyjnych zaproszeń i kartek z podziękowaniami, możesz wykorzystać Optimalprint do stworzenia unikatowych, spersonalizowanych kartek na taką okazję. W Optimalprint znajdziesz wzory i tematy dopasowane do każdego wydarzenia. Zaproszenia i kartki z podziękowaniami staną się wyjątkowe z pomocą zdjęć i osobistych napisów.

Zaproszenia urodzinowe na kolejne wielkie przyjęcie

Nigdy nie jesteśmy zbyt starzy, aby świętować własne urodziny! A zatem świętuj w dobrym stylu w gronie swoich najbliższych, wysyłając im spersonalizowane kartki na terenie Polski, wykonane w oparciu o najwyższe możliwe standardy. Takie kartki z zaproszeniem urodzinowym z pewnością skupią na sobie uwagę odbiorców, zwłaszcza, jeśli dodasz do kartek z nadrukiem osobisty akcent. Celebruj SIEBIE jak nigdy dotąd, dzięki naszej obszernej kolekcji kartek do druku.

Własne spersonalizowane kartki

Jeśli chcesz wydrukować swoje własne kartki w Polsce, Optimalprint to do tego najlepsze miejsce. A mówimy tak ze 100% pewnością, ponieważ, jeśli chodzi o projektowanie i drukowanie kartek, posiadamy wiedzę i doświadczenie, które zapewnią ci wyróżniające się na tle innych spersonalizowane kartki! Jeśli jednak zastanawiasz się DLACZEGO warto wybrać personalizowane kartki zamiast tych gotowych i ogólnodostępnych, czytaj dalej.

Doceń lub podziękuj rodzinie i przyjaciołom

Wysyłanie spersonalizowanych kartek pocztowych i kartek okolicznościowych to wspaniały sposób na wyrażenie wdzięczności i docenienie bliskich. W czasach wiadomości email i sms, samodzielnie stworzone drukowane kartki wysłane pocztą mogą być czymś naprawdę wyróżniającym się, co pokaże odbiorcy, że zależy ci na nim lub na niej na tyle, żeby postarać się nieco bardziej. Drukuj kartki z podziękowaniami z własnymi wiadomościami, i wyrażaj emocje, które chcesz przekazać. Małe gesty o wielkim znaczeniu – twoi przyjaciele i bliscy będą zachwyceni.

Jako niespodziewany prezent – niespodzianka!

Jeśli chcesz drukować kartki okolicznościowe online, w Optimalprint trafiłeś w odpowiednie miejsce, aby przygotowywać niespodzianki dla najbliższych. Personalizowane drukowane kartki stanowią piękny prezent, ponieważ są stylowe i pięknie się na nie patrzy, a jednocześnie przekażą wiadomość, którą chcesz się podzielić. Wraz z taką kartką przesyłasz coś wyjątkowego.

Zachowaj wspomnienie

W czasach, kiedy wszystko jest cyfrowe, spersonalizowane kartki, które można dotknąć i poczuć, mogą być pamiątką, która zawsze wywoła uśmiech na twarzy osoby, która ją otrzyma. Patrząc na spersonalizowaną kartkę osoba ta przywoła wspomnienia, przeżyje na nowo wspaniałe chwile, takie jak ślub czy przyjęcie urodzinowe dziecka. Kartki z osobistymi zdjęciami są nie tylko piękne, ale odzwierciedlają też emocje ze wspólnych chwil.

Personalizowane fotokartki

Aby wydrukować kartki okolicznościowe lub jakiekolwiek inne, nie ma już potrzeby fizycznego odwiedzenia drukarni. Możesz wydrukować spersonalizowane kartki online w Optimalprint w przystępnych cenach. Drukowanie kartek okolicznościowych nigdy nie było prostsze niż tutaj w Optimalprint. Wybierz rodzaj papieru pasującego do papeterii, oraz jedną z craftowych kopert premium dla bardziej luksusowego charakteru. Nasze kartki są niezwykle szczegółowe, mają konkretny styl i charakter, w zależności od papieru, który wybierzesz, i mogą mieć zaokrąglone narożniki.


Aby wydrukować kartki okolicznościowe w Polsce, możesz wybierać spośród gotowych projektów i szablonów albo stworzyć nową kartkę od podstaw. Kartki z możliwością nadruku czy personalizowane fotokartki będą wyglądały świetnie tak czy inaczej, jak tylko dodasz do nich najistotniejszy element, który je wyróżni – zdjęcie. A zatem, jeśli chcesz drukować kartki online, nie szukaj dalej!

Używaj spersonalizowanych kartek dla swojego biznesu

Kilka kliknięć myszką i stuknięć w klawiaturę to wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć spersonalizowane kartki gotowe do druku. Jeśli potrzebujesz wydrukowania kartek z powodów biznesowych, możesz projektować i drukować fotokartki online właśnie tutaj, umieszczając na nich logo marki, zdjęcia i inne elementy. Podziękuj lojalnym klientom, buduj lojalność względem marki, albo delikatnie skłoń klientów do większych zakupów, dodając osobisty akcent na spersonalizowanej kartce, dzięki czemu będą o tobie pamiętać. Możliwości są nieograniczone, kiedy masz usługę drukowania własnych kartek na wyciągnięcie ręki!