do not visit
Optimalprint Optimalprint
9,0" 10" 69411
9,0/10 (69411 opinie)
40% rabatuKod: KARTKIPL | Kończy się: 28/05
Drukowane lokalnie i szybka dostawa
9,0 / 10
Ocenione jako kartki z najwyższą satysfakcją klienta

Doskonała jakość w przystępnych cenach

W druku stosujemy najwyższej jakości tusze i papiery, aby zagwarantować Twoje zadowolenie. Drukując lokalnie i tak blisko Ciebie, jak to możliwe, możemy oferować tą jakość w przystępnych cenach.

Prawdziwa folia

Najlepsze właśnie stało się jeszcze lepsze! Kartki premium z prawdziwą folią, która doda "to coś ekstra". Wybieraj pomiędzy złotem, srebrem i miedzią, aby dopasować je do swoich preferencji.

Zaokrąglone narożniki

Wszystko zależy od detali! Nasze kartki z zaokrąglonymi narożnikami są sumą drobnych detali wykonanych we wspaniały sposób.

Kartki z podziękowaniami po narodzinach - mały wielki cud

Niewiele rzeczy może dorównać podekscytowaniu i radości pary, która lada chwila powita na świecie nowe dziecko! Od chwili, kiedy dziecko się pojawi, młodzi rodzice pragną dzielić się tą radością ze wszystkimi wokół. A jednym z najlepszych sposobów na szerzenie tej radości są spersonalizowane kartki z podziękowaniami po narodzinach.Takie dziecięce kartki z podziękowaniami mogą być sposobem na wyrażenie wdzięczności za serdeczne życzenia i otrzymane prezenty, a jednocześnie podzielenie się uroczym charakterem maleństwa. Jeśli jesteś nowym rodzicem, dopasowane kartki z podziękowaniami po narodzinach mogą być wspaniałymi pamiątkami, które pięknie uchwycą esencję twojego nowonarodzonego dziecka. W Optimalprint szczycimy się tym, że oferujemy fantastyczną kolekcję kartek z podziękowaniami po narodzinach oraz szablonów gotowych do spersonalizowania.

Kartki z podziękowaniami po narodzinach – stwórz wyjątkowe i spersonalizowane kartki z podziękowaniami dla swojej pociechy

Stworzenie indywidualnych kartek z podziękowaniami po narodzinach online jest wspaniałym sposobem na okazanie wdzięczności za wsparcie i prezenty, które otrzymaliście po narodzinach. Jeśli zastanawiasz się jak stworzyć zachwycające kartki z podziękowaniami po narodzinach owego dziecka, mamy dla ciebie kilka wskazówek!


Projektuj: Zacznij od wybrania wzoru lub tematu swojej kartki z podziękowaniami po narodzinach, pasującego do twojej osobowości. Psssst… jeśli się pogubiłeś(-aś) i chcesz zaangażować w to swoje dziecko, może by tak zasięgnąć też jego opinii? W Optimalprint mamy mnóstwo szablonów, z którymi możesz pracować, i z których każdy cię zachwyci.


Personalizuj: Kiedy już zdecydujesz się na wzór, czas na dodanie osobistych akcentów na swojej kartce z podziękowaniami po narodzinach noworodka. Dodaj imię niemowlęcia, datę urodzenia, wiadomość pełną wdzięczności, i jeszcze więcej, aby wyrazić swoje uczucia. Ach! I pamiętaj proszę o najważniejszym kroku – dodaniu zdjęcia swojego maleństwa na kartkach z podziękowaniami.


Użyj wysokiej jakości materiałów: Na szczęście nie musisz się martwić o jakość kartek z podziękowaniami po narodzinach, ponieważ używamy wyłącznie najlepszego papieru i druku, aby ożywić twój pomysł. Wybierz papier o jedwabistym, błyszczącym lub matowym wykończeniu, a my zajmiemy się resztą. Wszystkie kartki z podziękowaniami po narodzinach są drukowane lokalnie w Polsce, z gwarancją 100% satysfakcji!


Wskazówka bonusowa: Niech projekt twoich kartek z podziękowaniami po narodzinach będzie prosty i czytelny. Nie umieszczaj na nim zbyt wielu szczegółów, które niczemu nie służą. Przy odrobinie kreatywności i wysiłku, możesz stworzyć pamiątki, które bliscy będą doceniać przez lata.

Kartki z podziękowaniami od noworodka – dziel się radością przy pomocy spersonalizowanych kartek z podziękowaniami w imieniu noworodka

Jeśli chcesz podziękować swoim najbliższym za pomocą kartek z podziękowaniami po narodzinach w najlepszy możliwy sposób, oto kilka wskazówek, które warto mieć na uwadze.


Bądź konkretny(-a): Pisząc tekst na fotokartkę z podziękowaniami, konkretnie podziękuj danej osobie za to, za co chcesz jej podziękować. Jeśl otrzymałeś(-aś) prezent i chcesz wyrazić za niego wdzięczność, wspomnij o prezencie w swojej wiadomości. Sprawi to, że kartki z podziękowaniami za prezenty dla dziecka będą bardziej osobiste i serdeczne.


Użyj zdjęć: Nieważne czy pojedyncze zdjęcie czy kolaż, dodanie zdjęć do kartek z podziękowaniami po narodzinach to wspaniały sposób na to, aby sprawiały wrażenie bardziej osobistych. Każdy zresztą doceni urocze zdjęcie twojego maleństwa na pamiątkę.


Skróć wiadomość: Podobnie jak w przypadku designu, tutaj również sprawdza się prostota. Niech twoja wiadomość będzie konkretna, zwięzła i urocza. Są miejsca, gdzie można się rozpisywać; personalizowane kartki z podziękowaniami po narodzinach do nich nie należą. Wystarczy kilka zdań wyrażających twoją wdzięczność.


Wyślij kartki niezwłocznie: Nie trzeba mówić, że im szybciej wyślesz kartki z podziękowaniami po narodzinach, tym lepiej. Niezwłoczne wysłanie kartek pokaże, że jesteś wdzięczny(-a) za wszystkie prezenty i dobre życzenia.

Fotokartki z podziękowaniami po narodzinach – pochwal się swoim maleństwem za pomocą fotokartek z podziękowaniami po narodzinach

Jeśli chcesz na swoich kartkach z podziękowaniami po narodzinach dodać zdjęcia swojego chłopca lub dziewczynki, trafiłeś(-aś) w odpowiednie miejsce. Mamy kartki z podziękowaniami po narodzinach chłopca,kartki z podziękowaniami po narodzinach dziewczynki oraz zestawy kartek z podziękowaniami po narodzinach. Jeśli jednak jesteście jedną ze szczęśliwych par, którym trafiły się bliźnięta, mamy kartki również w tej kategorii! Mamy dział o nazwie 'Nowości', który zawiera wszystkie najnowsze wzory, a także dział 'Bestsellery', jeśli szukasz inspiracji.

Kiedy twoja rodzina i przyjaciele otrzymają od ciebie kartki z podziękowaniami po narodzinach, ucieszą się widząc zdjęcie twojej owej pociechy. Dodanie zdjęcia pozwoli im na wspólne z tobą przeżywanie radości, i wzmocni emocjonalny przekaz twojej wiadomości.


Ponadto, umieszczenie zdjęcia na twojej kartce z podziękowaniami po narodzinach sprawi, że będzie to pamiątka dla przyjaciół i rodziny. Mogą wyeksponować kartkę na lodówce albo w specjalnym albumie, i cofać się pamięcią do tej wyjątkowej chwili przez wiele kolejnych lat.


I w końcu, wykorzystanie zdjęcia na twoich kartkach z podziękowaniami po narodzinach pozwoli ci wyrazić swoją kreatywność i osobowość. Możesz użyć zdjęcia do stworzenia unikatowego i spersonalizowanego projektu, który odzwierciedli twój styl i osobowość. Możesz dodać specjalne akcenty, takie jak filtry czy obwódka, aby twoja kartka się wyróżniała.

Podziękuj tym, którzy podarowali twojemu maleństwu coś wyjątkowego – kartki z podziękowaniami za prezent dla dziecka

Projektowanie kartek z podziękowaniami dla nowego dziecka nigdy nie było prostsze niż teraz w Optimalprint. To ważne, aby podziękować tym, którzy podarowali twojemu dziecku prezenty, gdyż będzie to wyrazem wdzięczności oraz docenienia ich serdeczności i życzliwości. Prosta kartka z podziękowaniami może być bardzo istotna dla wzmocnienia relacji z obdarowującym, i stworzy pozytywny obraz ciebie jako rodzica.


Będzie też wyrazem dobrych manier i etykiety, i pokaże, że doceniasz wysiłek włożony przez obdarowującego w wybranie prezentu dla twojego dziecka. Poświęcając czas na wyrażenie wdzięczności, tworzysz też trwałą pamiątkę dla tego wydarzenia i osób, które dzieliły z tobą radość. Wysłanie spersonalizowanej kartki z podziękowaniami nada twojemu przekazowi osobistego wymiaru i uczyni cały proces wypisywania podziękowań bardziej przyjemnym.


Kiedy dziecko już się narodzi, wkrótce może zostać zaplanowany chrzest. Czy to zaproszenie na chrzest, czy wesoła kartka z podziękowaniami za prezenty, indywidualnie zaprojektowane kartki wywołają uśmiech na każdej twarzy. Mamy też w sprzedaży odpowiednie kartki dla starszych dzieci: z okazji pójścia do szkoły, pierwszej komunii, bierzmowania czy ukończenia szkoły – każdy ucieszy się z zaprojektowanych przez ciebie z miłością i w kreatywny sposób kartek, które trafią do jego skrzynki pocztowej.

Twórz kartki z podziękowaniami dla wszystkich wydarzeń z Optimalprint

Istnieje tak wiele okazji i powodów, aby dziękować. Poza narodzinami dziecka, jednym z takich wydarzeń jest ślub. Świętowaliście ten wielki dzień w gronie rodziny i przyjaciół? Prześlij tym osobom trochę miłości w postaci kartek z podziękowaniami po ślubie. W ten sposób przeniesiesz gości z powrotem do romantycznego nastroju, który panował w tym wyjątkowym dniu. Projektowanie kartek jest proste: możesz tworzyć swoje własne projekty online albo użyć do tego naszej aplikacji na smartfony. W Optimalprint możesz projektować i drukować kartki z podziękowaniami na każdą okazję. Zawsze zapewniamy ci najlepszą jakość i szybką dostawę.


Zamów swoje spersonalizowane kartki z podziękowaniami po narodzinach tutaj, na Optimalprint.pl, i pozwól je sobie dostarczyć SZYBKO i ZA DARMO, subskrybując Optimalprint Plus. Jako subskrybent Plus, otrzymujesz także wydłużoną 30-dniową gwarancję jakości oraz inne ekscytujące oferty przez cały rok. A zatem, nie czekaj już dłużej; zacznij tworzyć swoje spersonalizowane kartki z podziękowaniami już teraz!


Scarica l'app Optimalprint e accedi alle nostre migliori offerte!

WYŚLIJ MI LINK

Ti invieremo un link per scaricare l'app. Fornendo il tuo numero, accetti di ricevere un messaggio di testo automatico una tantum con un link per ottenere l'app Optimalprint. Potrebbero essere applicate tariffe standard per i messaggi di testo.