do not visit
40% rabatu na odzieżKod: ODKRYJPL | Kończy się: 12/02
Dni
Godziny
Minuty
Seconds

Nowy Rok, Nowy(a) Ty

Oferta ograniczona czasowo

Życzymy magicznych chwil w te święta oraz szczęśliwego Nowego Roku!
Bez minimalnej ilości na zamówienie
9,0 / 10
Ocenione jako kartki z najwyższą satysfakcją klienta

Odkryj naszą szeroką gamę odzieży dla niemowląt i dla dzieci

Body dla Niemowląt

Koszulki

Dziecięcie Bluzy z Kapturem i Bluzy

Najwyższa jakość

Wykonane w 100% z bawełny, nasze ubranka dla dzieci tworzone są z myślą, aby długo służyły, nie dopuszczając do skóry twojego dziecka szorstkich, syntetycznych włókien.

Zapowiedz jego pojawienie się na świecie

Ogłoś swoją ciążę w jeszcze bardziej wyjątkowy sposób, za pomocą spersonalizowanego body albo koszulki dla starszej siostry lub starszego brata. Będą z nich potem cudowne pamiątki.

Rejestruj ich przełomowe chwile

Dokumentuj każdą z przełomowych chwil i każdy ważny etap w życiu twojego dziecka za pomocą spersonalizowanego body. Dzięki naszym dostępnym wzorom stworzysz jedyne w swoim rodzaju pamiątki w kilka chwil.

Personalizowana Odzież Dziecięca i Niemowlęca | Optimalprint

Twórz własną odzież dla dzieci i niemowląt. Wybierz rodzaj ubrania, które chcesz spersonalizować, od body po koszulki, od bluz z kapturem po bluzy nakładane przez głowę. Z pomocą naszego edytora bardzo łatwo dodasz rodzinne zdjęcie, tekst lub jeden z naszych zabawnych wzorów. Ubrania dostępne w różnych rozmiarach są idealne do noszenia na co dzień. Body wykonane są w 100% z bawełny, wygodne i miękkie. Z zatrzaskami na dole, body umożliwiają łatwe ubieranie i rozbieranie dziecka. Odzież dziecięca i niemowlęca na zamówienie to doskonały sposób na ogłaszanie ważnych wydarzeń lub odnotowywanie przełomowych momentów w życiu dziecka. Wykaż się kreatywnością!

Kilka pomysłów, które mogą Cię zainspirować