do not visit

RABAT 40% NA PLAKATY ARTYSTYCZNE

Kod ART40PL, ważny do 31/01

Dni
Godziny
Minuty
Seconds

Otrzymaj swoje Plakaty Artystyczne na czas przed świętami Bożego Narodzenia

Życzymy magicznych chwil w te święta oraz szczęśliwego Nowego Roku!

Kochamy te wzory

Duże formaty

W kolekcji dużych plakatów znajdziesz nasze bestsellery, fotografie, ilustracje, personalizowane typografie i cytaty, oraz wiele innych plakatów do wyboru. Oprawione w ramę, staną się fantastyczną dekoracją na dużych, pustych ścianach.

Zaprezentuj swój plakat w ramie

  1. Dołączony zestaw mocowań umożliwiający powieszenie ramy w pionie i w poziomie.

  2. Wykończone lekką i odporną szybą z pleksiglasu.

Plakaty artystyczne online w Optimalprint

Najnowsza kolekcja dekoracji ściennych Optimalprint została stworzona w zgodzie z najnowszymi trendami w dekoracji wnętrz. Wybieraj spośród naszych uważnie wyselekcjonowanych kolekcji obrazów i zdjęć od doświadczonych artystów z całego świata. Nasze zbiory zawierają kolekcje wspaniałych plakatów przedstawiających naturę, modę, grafikę lub minimalistyczne rysunki. Bez problemu znajdziesz u nas idealne plakaty do wystroju swojego domu, mieszkania czy biura.

OPRAW SWÓJ PLAKAT I STWÓRZ WŁASNĄ GALERIĘ ŚCIENNĄ

U nas znajdziesz wysokiej jakości dekoracje ścienne, dzięki którym odmienisz swoje ściany za przystępną cenę. Zadbaliśmy o szeroki wybór wzorów, więc jesteśmy pewni, że znajdziesz u nas swój idealny obraz na ścianę. Stworzenie wyjątkowej galerii ściennej z Optimalprint jest niezwykle proste. Uzupełnij ją zestawem naszych ramek i ram w wielu kolorach, formatach i kształtach. Nasze ramy są produkowane z wysokiej jakości materiałów i mogą być wieszane zarówno w poziomie, jak i w pionie. Instalacja plakatu na ścianie zajmie ci dosłownie chwilę.

DEKORACJE ŚCIENNE DLA DOMU

Jakikolwiek jest Twój styl i preferencje, u nas z pewnością znajdziesz dekorację, która będzie zgodna z Twoim gustem. Na bieżąco śledzimy trendy w sztuce i wystroju wnętrz i stale udoskonalamy naszą kolekcję unikatowymi wzorami. Sprawdzaj regularnie nasze nowości i bestselery, aby nie przegapić szansy na inspirujące zmiany w twoim wnętrzu.

Stwórz własną galerię ścienną z Optimalprint!

Wybierz jedną z najbardziej popularnych kategorii