do not visit
Optimalprint Optimalprint
9,0" 10" 68966
9,0/10 (68966 opinie)
40% rabatuKod: ALUDIBONDPL | Kończy się: 02/04
Dni
Godziny
Minuty
Seconds

Otrzymaj swoje Wydruki na Płycie Alu-Dibond na czas przed świętami Bożego Narodzenia

Życzymy magicznych chwil w te święta oraz szczęśliwego Nowego Roku!
Szybka dostawa & 100% satysfakcja gwarantowana
9,0 / 10
Ocenione jako kartki z najwyższą satysfakcją klienta

Kolory Twojego wydruku będą się wyróżniać

1 Wybierz kształt:
2 Wybierz rozmiar:
Personalizuj

Odkryj nasze dekoracje ścienne

Połącz swoje ulubione zdjęcia w kolażu

Nie możesz się zdecydować, które zdjęcie wydrukować? Wybierz jeden z darmowych wzorów kolaży, aby zaprezentować swoje ulubione chwile w unikatowy i piękny sposób.

Wydruki na Szczotkowanym Aluminium

Nasze wydruki na szczotkowanym aluminum dodają tekstury i głębi Twoim zdjeciom. Ten styl nadruku wygląda szczególnie pięknie z biało-czarnymi zdjęciami. Biały nie jest drukowany, więc każdy biały fragment Twojego zdjęcia prześwituje przyciągając wzrok metalicznym srebrem

Łatwe do powieszenia!

Wydruk aluminiowy jest łatwy do zawieszenia. Produkt dostarczamy z instrukcją i darmowym zestawem do mocowania. Magnetyczny system sprawia wrażenie, że Twój wydruk stylowo unosi się kilka milimetrów od ściany

Wysokiej jakości wydruki na płycie aluminiowej to produkt premium za przystępną cenę

Trwałe i Żywe Wydruki na Płycie Alu-Dibond | Optimalprint

Nasze wydruki na płycie aluminiowej to odważny nowoczesny sposób na wyeksponowanie twoich ulubionych zdjęć z niesamowitą szczegółowością. Starannie drukowane na wysokiej jakości płycie Alu-dibond, wydruki przedstawią twoje ulubione wspomnienia w wysokiej rozdzielczości i w żywych kolorach.

Wyrazistość i Żywotność z Precyzyjną Gradacją Tonalną

Optimalprint wykorzystuje profesjonalne procesy drukowania, aby uchwycić każdy szczegół twojego zdjęcia i móc je powielić w niezwykle wierny sposób. A dzięki naszej precyzyjnej gradacji tonalnej, możesz być pewien(-na), że twoje wspomnienia zostaną dokładnie odzwierciedlone w pięknych szczegółach.

Trwałość w Eleganckim Wydaniu

Odporne na odblaski wykończenie naszych wydruków na płycie Alu-dibond sprawia, że twoje zdjęcie będzie wyglądało elegancko i stylowo, podczas gdy wytrzymała aluminiowa powierzchnia będzie chronić twój wydruk przed zadrapaniami, blaknięciem i zaciekami. Starannie zalaminowane, nasze wydruki na aluminium są również odporne na wilgoć, co czyni z nich idealną dekorację wewnątrz i na zewnątrz. Zestaw do zawieszania jest dołączony do każdego wydruku, dzięki czemu łatwo zawiesisz go na każdej ścianie.