do not visit
Optimalprint Optimalprint
9,0" 10" 69553
9,0/10 (69553 opinie)
40% rabatuKod: KARTKIPL | Kończy się: 11/06
Drukowane w Polsce & dostawa w ciągu 1 - 2 dni
9,0 / 10
Ocenione jako kartki z najwyższą satysfakcją klienta

Kartki pogrzebowe

Kartki pamiątkowe to proste, ale znaczące akcenty na wielu pogrzebach i ceremoniach upamiętniających. Oddają hołd zmarłym, zapewniają przyjaciołom i rodzinie sposób na uczczenie ich pamięci i mogą służyć jako pamiątka na długie lata. Kiedy więc przychodzi czas na zakup lub wykonanie kartek pamiątkowych, chcesz zrobić to dobrze. Optimalprint oferuje szeroki wybór kartek pamiątkowych o różnych układach i motywach, które można spersonalizować za pomocą zdjęć, tekstu i nie tylko. Naszym celem jest zapewnienie pogrążonym w żałobie rodzinom prostego sposobu uczczenia życia ich bliskich, jakkolwiek miałoby to wyglądać.


Optimalprint z dumą dostarcza pamiątkowe kartki, dzięki którym rodziny mogą upamiętnić życie bliskiej osoby, która odeszła. Przejrzyj naszą kolekcję produktów i stwórz swój własny, jedyny w swoim rodzaju projekt już dziś.

Twórz kartki pamiątkowe dowolnego rodzaju

Możesz potrzebować kilku rodzajów kartek po śmierci bliskiej osoby; wiele rodzin decyduje się na stworzenie i wysłanie pamiątkowych zaproszeń na pogrzeb do gości, rozdawanie programów ceremonii pogrzebowej, a nawet wręczanie uczestnikom pamiątkowych kartek po zakończeniu uroczystości pogrzebowej. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz jednego rodzaju, czy wszystkich trzech, możesz liczyć na pomoc Optimalprint. Posiadamy różne opcje dostosowane do różnych kontekstów i podejść do procesu żałoby. Obejmuje to zawiadomienia o pogrzebie i zaproszenia na pogrzeb, programy uroczystości pogrzebowej, kartki z podziękowaniami po pogrzebie i kartki kondolencyjne. Każda opcja w naszej ofercie została profesjonalnie zaprojektowana i sformatowana tak, aby ułatwić ci jej edycję.


Wystarczy, że wybierzesz jedną z nich, spersonalizujesz jej zawartość i dokonasz zapłaty.


Nasze spersonalizowane kartki pogrzebowe są dostępne w różnych rozmiarach i kształtach, w tym w wersji kwadratowej, A5, DL i A6. Możesz także wybierać między matowym lub błyszczącym wykończeniem oraz różnymi rodzajami papieru. Optimalprint może tworzyć kartki pamiątkowe ze standardowymi lub zaokrąglonymi narożnikami, aby nadać kartkom niepowtarzalny charakter. Dostępne są różne schematy kolorystyczne, przy czym można je dalej dostosować w trakcie procesu projektowania.

Jak zrobić własne pogrzebowe kartki pamiątkowe z Optimalprint

Niestandardowe kartki pamiątkowe Optimalprint są łatwe do zaprojektowania i zamówienia. Cały proces jest prosty od początku do końca, a jeśli kiedykolwiek będziesz potrzebować pomocy, nasz zespół zawsze ci pomoże.

1. Wybierz swój szablon kartki pogrzebowej

Oferujemy wiele podstawowych wzorów kartek, od których możesz rozpocząć swoją podróż. Przeglądaj je według kategorii, koloru, układu, rodzaju kartki, wykończenia, opcji zdjęć i rozmiaru, aby znaleźć idealną kartę na uroczystość upamiętniającą.

2. Edytuj i personalizuj

Po wybraniu szablonu kartki, który ci się podoba, możesz spersonalizować jego przód, tył i wnętrze, jeśli to konieczne. Ponadto, możesz przesyłać zdjęcia, zmieniać kolory i czcionki, dodawać pola tekstowe i nie tylko. Jednak podstawowe elementy szablonu pozostają takie same, aby ostateczny projekt wyglądał zarówno profesjonalnie, jak i osobiście.

3. Podgląd i płatność

Przed zamówieniem kartek obejrzyj podgląd online, aby upewnić się, że wszystko jest tak, jak chcesz. Kiedy będziesz zadowolony(-a) z projektu, przejdź do kasy i dokonaj płatności. Po złożeniu zamówienia nasz zespół zajmie się ich drukiem, wykończeniem i dostawą. Twoje kartki pamiątkowe będą w drodze w mgnieniu oka!

Gwarancja 100% satysfakcji

W Optimalprint rozumiemy, jak ważne jest to, aby twoje zaproszenia na pogrzeb i pamiątkowe kartki były idealne. Twoja ukochana bliska osoba, która odeszła, była nie tylko imieniem, ale istotną częścią twojej rodziny i życia. Naszym celem jest uhonorowanie jej w najwyższym możliwym stopniu, a zatem zobowiązujemy się do tworzenia produktów, które spełniają twoje oczekiwania, a nawet je przekraczają. Nie wodzimy nikogo za nos - już za pierwszym razem możesz spodziewać się wyłącznie profesjonalnej jakości. Jeśli z jakiegokolwiek powodu twoja karta nie spełni twoich oczekiwań, Optimalprint bezpłatnie ją wymieni lub zwróci jej całkowity poniesiony koszt.

Kup kartki pamiątkowe online już dziś

Projekt kartki pogrzebowej DIY rzadko jest projektem, którym ludzie chcą się zająć po stracie kogoś ważnego. Jednocześnie jednak nie są to kartki, które powinno kupować się w gotowej postaci – powinny one być osobiste, niepowtarzalne i naprawdę odzwierciedlać wartość osoby, którą pragniesz upamiętnić. Optimalprint umożliwia łatwe i bezstresowe tworzenie niestandardowych zaproszeń na pogrzeb, które uosabiają wszystkie te cechy, w przystępny i wygodny sposób. Ponadto, nasz system online upraszcza proces projektowania i zamawiania, dzięki czemu możesz skupić się na tym, co najważniejsze - uhonorowaniu ukochanej osoby. Dlatego już dziś zamów swoje pamiątkowe kartki, aby zapewnić bliskiej osobie upamiętnienie, na jakie zasługuje.