do not visit
Optimalprint Optimalprint
9,0" 10" 69411
9,0/10 (69411 opinie)

Winietki na stół - Usiądź wygodnie

Poza ułatwieniem dla usadzenia gości, winietki na stół z ich nazwiskami mogą być osobistym i przemyślanym akcentem na twoich imprezach i wydarzeniach. Dlatego warto wybrać najlepsze projekty i materiały najwyższej jakości. A w tym przypadku na ratunek przychodzi Optimalprint!


Z tysiącami projektów i kolorowych szablonów do wyboru, możesz stworzyć spersonalizowane winietki na stół na każde duże lub małe wydarzenie, za pomocą kilku prostych kliknięć. Nasze przystępne ceny i bezpłatna usługa dostawy oznaczają, że nie musisz łamać sobie głowy, niezależnie od liczby potrzebnych winietek z imionami.


Ponadto, cieszymy się wysokim wynikiem na Trustpilot, z oceną na poziomie 9 (z 10) w zakresie satysfakcji klientów, więc możesz być spokojny(-a), że zadanie zostanie wykonane z najwyższą perfekcją.

Winietki na każdą okazję – Karteczki z imionami i nazwiskami na ślub

Nasza kolekcja winietek na wesele obejmuje różnorodne projekty, począwszy od motywów kwiatowych, po proste ramki i symbole związane ze ślubem. Znajdziesz tu ślubne winietki na stół w różnych kolorach, aby mogły dopasować się do ogólnego charakteru dekoracji na waszym weselu.


Z ponad 700 wzorami winietek a stół do wyboru, możesz być pewien(-na), że znajdziesz odpowiednią imienną karteczkę dla swoich potrzeb!

Imienne winietki na stół na Chrzest

Mamy ponad 200 rodzajów winietek na stół z imionami, odpowiednich z okazji Chrztu, które pasują do każdego motywu przewodniego. Bez względu na to, czy szukasz uroczych winietek z motywem zwierzęcym, czy chcesz umieścić na nich pierwszą literę imienia swojego maluszka, mamy coś dla ciebie!


Ponadto, mamy też całą gamę kolorowych kart z planem usadzenia gości przy stołach, jeśli potrzebujesz czegoś prostego, ale przyciągającego wzrok.

Kartki z oznaczeniem miejsc na Komunię i winietki na stół na Bierzmowanie

Jeśli myślisz, że winietki z oznaczeniem miejsc siedzących na Komunię są wyłącznie zwyczajne i nudne, to nasza kolekcja sprawi, że zmienisz zdanie! Z prostymi wzorami i wyrazistymi kolorami, nasze winietki na stół na Komunię oraz karteczki z miejscami zostały zaprojektowane tak, aby pasowały do każdego motywu i każdej kolorystyki.


Sakrament Bierzmowania to wyjątkowe wydarzenie w życiu młodych osób, i rozumiemy, że nie chcesz niczego pozostawić przypadkowi podczas przygotowań. Nasze kartki z oznaczeniem miejsc przy stole na Bierzmowanie zostały zaprojektowane tak, aby ci w tym pomóc.


Z ponad 240 wzorami do wyboru, możesz zapewnić ich idealne dopasowanie do pozostałych dekoracji, ponieważ mamy coś odpowiedniego dla każdego motywu przewodniego!

Winietki na stół na urodziny

Urodziny to czas zabawy, a nasze urodzinowe winietki również wpisują się w ten wesoły klimat. Od klimatów vintage po gwiaździste noce i świece, możesz polegać na naszym asortymencie, niezależnie od motywu twojej imprezy urodzinowej. Co więcej, niektóre z naszych karteczek z oznaczeniem miejsc na urodziny mają napisany na nich wiek, więc możesz się na nie zdecydować, zwłaszcza na okazję świętowania okrągłych urodzin.

Winietki na stół z nadrukiem na różne imprezy

Nasze karteczki z miejscami z nadrukiem na różne imprezy mogą być wykorzystane na każdą okazję. A zatem niezależnie od tego, czy planujesz użyć ich jako winietek ślubnych, czy karteczek z oznaczeniem miejsc na Boże Narodzenie, odpowiednie wzory i kolory będą pasować do każdego wydarzenia. Ta kolekcja winietek stołowych oferuje wszystko, od wzorów kwiatowych, po bardzo eleganckie.


Ponadto, niektóre karteczki z miejscami mają opcję dostosowywania koloru tła, w ramach której możesz wybrać spośród 4 lub 5 jednolitych kolorów.

Jak dostosować nasze imienne winietki na stół?

Dostosowanie naszych karteczek stołowych jest proste, dzięki naszemu edytorowi online. Po wybraniu preferowanego wzoru kliknij po prostu przycisk personalizacji i wybierz "dodaj imiona", aby wydrukować winietki z indywidualnymi imionami i nazwiskami. Możesz nawet zaimportować imiona i nazwiska z arkusza Excel dla większej wygody.


Ponadto, możesz dodać do swojego zamówienia do 50 pustych winietek, na wypadek nieprzewidzianej sytuacji. Możesz również zamówić pojedynczą spersonalizowaną karteczkę z oznaczeniem miejsca, mieszając i dopasowując wzory, aby otrzymać unikalną imienną winietkę.


Myślisz, że potrzebujesz więcej czasu na stworzenie winietek z miejscami przy stole dla zaproszonych na ostatnią chwilę gości? Żaden problem! Po prostu zapisz swój postęp w naszym edytorze online i wróć do projektu później, aby dokończyć personalizowanie swoich winietek na stół.


Nasze winietki dostępne są ponadto zarówno w wersji składanej, jak i płaskiej, a do wyboru masz papier jedwabisty lub matowy.

Spersonalizowane winietki na stół - Nasza gwarancja satysfakcji

W Optimalprint oferujemy gwarancję 100% satysfakcji z naszych produktów. Możesz więc skontaktować się z naszym zespołem obsługi klienta 24/7, w przypadku jakichkolwiek problemów z twoimi winietkami, w ciągu 14 dni od ich otrzymania.


W zależności od sytuacji, zwrócimy ci pieniądze lub znajdziemy najlepsze możliwe rozwiązanie dla twojego problemu. Oprócz tego, nasi członkowie 'Plus' mogą skorzystać z przedłużonej 30-dniowej gwarancji jakości i innych ekscytujących ofert na winietki na stół oraz inne produkty.