do not visit
Optimalprint Optimalprint
9,0" 10" 68966
9,0/10 (68966 opinie)
40% rabatuKod: DREWNOPL | Kończy się: 02/04
Dni
Godziny
Minuty
Seconds

Otrzymaj swoje Wydruki na Płycie Alu-Dibond na czas przed świętami Bożego Narodzenia

Życzymy magicznych chwil w te święta oraz szczęśliwego Nowego Roku!
Szybka dostawa & 100% satysfakcja gwarantowana
9,0 / 10
Ocenione jako kartki z najwyższą satysfakcją klienta

Twoje zdjęcie wydrukowane na drewnie!

1 Wybierz kształt:
2 Wybierz rozmiar:
Personalizuj

Odkryj nasze dekoracje ścienne

Twórz wyjątkowe wydruki na drewnie

Stwórz naprawdę indywidualne dzieło sztuki na swoje ściany, drukując na drewnie. Naturalna faktura drewna sprawia, że każdy wydruk jest całkowicie wyjątkowy i pozwala na wyeksponowanie ulubionych wspomnień w dobrym stylu

Dostępne w wersji standard lub premium

Nasze wydruki na drewnie są dostępne zarówno w standardowej grubości (10 mm), jak i ulepszone do naszej grubości premium (20 mm), dla dodatkowej odrobiny luksusu

Gotowy do zawieszenia

Wieszanie wydruków na drewnie jest proste i bezproblemowe. Do każdego wydruku dołączamy bezpłatny system zawieszek bez dodatkowych kosztów.

Twoje zdjęcie wydrukowane na drewnie!

Piękne Wydruki na Drewnie | Optimalprint

Nasze wydruki na drewnie nadadzą twoim zdjęciom naturalny i organiczny wygląd, niepodobny do żadnego innego rodzaju wydruku. Faktura drewnianego panelu uwydatnia kolory i odcienie twojego zdjęcia, tworząc ciepłą i przyjazną atmosferę. Z gładkimi krawędziami i silną choć lekką konstrukcją, nasze wydruki na drewnie tworzą przytulną domową atmosferę, bez kompromisów pod względem jakości.

Ekologiczne i Trwałe

Nasze wydruki na drewnie wykonywane są z wykorzystaniem drewna z certyfikatem FSC (lub PEFC, jeśli pierwszy jest niedostępny). Naturalne piękno drewna zachowywane jest dzięki trwałemu wykończeniu, które chroni wydruk przed zadrapaniami, blaknięciem i zaciekami. Twój wydruk na drewnie jest stworzony na lata.

Łatwe Zawieszanie i Profesjonalny Finisz

Nasze wydruki na drewnie dostępne są w grubości standardowej (10mm) lub w wersji premium (20mm) dla odrobiny więcej luksusu. Każdy wydruk na drewnie posiada załączony zestaw do zawieszania, żebyś w prosty sposób mógł(-a) go powiesić na każdej ścianie. System zawieszania zaprojektowany jest tak, aby twój wydruk unosił się nieco z dala od ściany, co nadaje mu elegancki i nowoczesny wygląd.