do not visit

Winietki na stół - Usiądź wygodnie

Poza ułatwieniem dla usadzenia gości, winietki na stół z ich nazwiskami mogą być osobistym i przemyślanym akcentem na twoich imprezach i wydarzeniach. Dlatego warto wybrać najlepsze projekty i materiały najwyższej jakości. A w tym przypadku na ratunek przychodzi Optimalprint!


Z tysiącami projektów i kolorowych szablonów do wyboru, możesz stworzyć spersonalizowane winietki na stół na każde duże lub małe wydarzenie, za pomocą kilku prostych kliknięć. Nasze przystępne ceny i bezpłatna usługa dostawy oznaczają, że nie musisz łamać sobie głowy, niezależnie od liczby potrzebnych winietek z imionami.


Ponadto, cieszymy się wysokim wynikiem na Trustpilot, z oceną na poziomie 9 (z 10) w zakresie satysfakcji klientów, więc możesz być spokojny(-a), że zadanie zostanie wykonane z najwyższą perfekcją.

Winietki na każdą okazję – Karteczki z imionami i nazwiskami na ślub

Nasza kolekcja winietek na wesele obejmuje różnorodne projekty, począwszy od motywów kwiatowych, po proste ramki i symbole związane ze ślubem. Znajdziesz tu ślubne winietki na stół w różnych kolorach, aby mogły dopasować się do ogólnego charakteru dekoracji na waszym weselu.


Z ponad 700 wzorami winietek a stół do wyboru, możesz być pewien(-na), że znajdziesz odpowiednią imienną karteczkę dla swoich potrzeb!

Imienne winietki na stół na Chrzest

Mamy ponad 200 rodzajów winietek na stół z imionami, odpowiednich z okazji Chrztu, które pasują do każdego motywu przewodniego. Bez względu na to, czy szukasz uroczych winietek z motywem zwierzęcym, czy chcesz umieścić na nich pierwszą literę imienia swojego maluszka, mamy coś dla ciebie!


Ponadto, mamy też całą gamę kolorowych kart z planem usadzenia gości przy stołach, jeśli potrzebujesz czegoś prostego, ale przyciągającego wzrok.

Kartki z oznaczeniem miejsc na Komunię i winietki na stół na Bierzmowanie

Jeśli myślisz, że winietki z oznaczeniem miejsc siedzących na Komunię są wyłącznie zwyczajne i nudne, to nasza kolekcja sprawi, że zmienisz zdanie! Z prostymi wzorami i wyrazistymi kolorami, nasze winietki na stół na Komunię oraz karteczki z miejscami zostały zaprojektowane tak, aby pasowały do każdego motywu i każdej kolorystyki.


Sakrament Bierzmowania to wyjątkowe wydarzenie w życiu młodych osób, i rozumiemy, że nie chcesz niczego pozostawić przypadkowi podczas przygotowań. Nasze kartki z oznaczeniem miejsc przy stole na Bierzmowanie zostały zaprojektowane tak, aby ci w tym pomóc.


Z ponad 240 wzorami do wyboru, możesz zapewnić ich idealne dopasowanie do pozostałych dekoracji, ponieważ mamy coś odpowiedniego dla każdego motywu przewodniego!

Winietki na stół na urodziny

Urodziny to czas zabawy, a nasze urodzinowe winietki również wpisują się w ten wesoły klimat. Od klimatów vintage po gwiaździste noce i świece, możesz polegać na naszym asortymencie, niezależnie od motywu twojej imprezy urodzinowej. Co więcej, niektóre z naszych karteczek z oznaczeniem miejsc na urodziny mają napisany na nich wiek, więc możesz się na nie zdecydować, zwłaszcza na okazję świętowania okrągłych urodzin.

Winietki na stół z nadrukiem na różne imprezy

Nasze karteczki z miejscami z nadrukiem na różne imprezy mogą być wykorzystane na każdą okazję. A zatem niezależnie od tego, czy planujesz użyć ich jako winietek ślubnych, czy karteczek z oznaczeniem miejsc na Boże Narodzenie, odpowiednie wzory i kolory będą pasować do każdego wydarzenia. Ta kolekcja winietek stołowych oferuje wszystko, od wzorów kwiatowych, po bardzo eleganckie.


Ponadto, niektóre karteczki z miejscami mają opcję dostosowywania koloru tła, w ramach której możesz wybrać spośród 4 lub 5 jednolitych kolorów.

Jak dostosować nasze imienne winietki na stół?

Dostosowanie naszych karteczek stołowych jest proste, dzięki naszemu edytorowi online. Po wybraniu preferowanego wzoru kliknij po prostu przycisk personalizacji i wybierz "dodaj imiona", aby wydrukować winietki z indywidualnymi imionami i nazwiskami. Możesz nawet zaimportować imiona i nazwiska z arkusza Excel dla większej wygody.


Ponadto, możesz dodać do swojego zamówienia do 50 pustych winietek, na wypadek nieprzewidzianej sytuacji. Możesz również zamówić pojedynczą spersonalizowaną karteczkę z oznaczeniem miejsca, mieszając i dopasowując wzory, aby otrzymać unikalną imienną winietkę.


Myślisz, że potrzebujesz więcej czasu na stworzenie winietek z miejscami przy stole dla zaproszonych na ostatnią chwilę gości? Żaden problem! Po prostu zapisz swój postęp w naszym edytorze online i wróć do projektu później, aby dokończyć personalizowanie swoich winietek na stół.


Nasze winietki dostępne są ponadto zarówno w wersji składanej, jak i płaskiej, a do wyboru masz papier jedwabisty lub matowy.

Spersonalizowane winietki na stół - Nasza gwarancja satysfakcji

W Optimalprint oferujemy gwarancję 100% satysfakcji z naszych produktów. Możesz więc skontaktować się z naszym zespołem obsługi klienta 24/7, w przypadku jakichkolwiek problemów z twoimi winietkami, w ciągu 14 dni od ich otrzymania.


W zależności od sytuacji, zwrócimy ci pieniądze lub znajdziemy najlepsze możliwe rozwiązanie dla twojego problemu. Oprócz tego, nasi członkowie 'Plus' mogą skorzystać z przedłużonej 30-dniowej gwarancji jakości i innych ekscytujących ofert na winietki na stół oraz inne produkty.


FAQ

1. Jakie są karty nazw dla stołu?

Karty nazwy stołowych są używane na imprezach, aby pomóc gościom w szybkim i łatwo znajdowaniu swoich miejsc. Karty te są niezbędnym elementem, szczególnie podczas dużych wydarzeń, które prowadzą gości w identyfikowaniu ich miejsca przy ogromnym stole bez powodowania zakłóceń w postępowaniu. Podczas gdy eskortowanie wielu osób na wyznaczone miejsca może być trudne, użycie kart do nazwy stołowych może to ułatwić.

2. Czy mogę pisać nazwiska na kartach?

Tworzenie kart nazw na naszej platformie jest prostym procesem. Po wybraniu szablonu utworzenia karty imienia kliknij „Personalizuj” i dodaj nazwy. Możesz wprowadzić nazwy indywidualnie lub importować je za pomocą arkusza Excel. Nasz edytor online ułatwia cyfrowe dodawanie nazw, więc nie musisz pisać nazw ręcznie.

3. Jak szybko mogę dostać swoje karty imion?

Gdy drukujemy wszystkie nasze karty nazw lokalnie i jak najbliżej Twojej lokalizacji, upewniamy się, że dostarczamy Twoje zamówienie w 2-4 dni robocze. To jest nasza standardowa harmonogram. Możesz więc oczekiwać, że zamówienie dotrze do ciebie w ciągu kilku dni od daty zamówienia.

4. Czy dostępne są niestandardowe rozmiary lub kształty?

Nie oferujemy niestandardowych kształtów ani rozmiarów dla naszego miejsca i kart nazw. Nasze karty miejsca i nazwy są dostępne w prostokątnym kształcie i jednym standardowym rozmiarze, który ma 9,0 x 5,5 cm, i można je skorzystać w opcjach płaskich i złożonych. Nawet jeśli przesłasz własny projekt do drukowania, karty zostaną wydrukowane w tym samym kształcie i rozmiarze.

5. Jakie informacje powinny zawierać na karcie miejsca?

Ponieważ karty miejsc są używane w stołach, aby wskazać, gdzie powinni siedzieć goście, zwykle noszą nazwy gości i numery tabeli innych niż jakiekolwiek niestandardowe dekoracje. Jeśli chcesz dodać osobistą notatkę dla swoich gości, nasze złożone miejsce i karty nazw oferują puste miejsce w środku, więc możesz napisać wiadomość ręcznie i sprawić, by goście czują się jeszcze bardziej.

Nie tego szukałeś(-aś)? Odwiedź nasze Centrum Pomocy