do not visit

Podziel się z innymi ważnymi wydarzeniami w Twoim życiu projektując własne, indywidualne wydruki bezpośrednio na Twoim smartfonie lub komputerze. Nasi projektanci przygotowali tysiące wzorów, które Ty możesz spersonalizować zależnie od potrzeb. Miliony zwykłych ludzi ale również specjalistów od reklamy na całym świecie ufają Optimalprint. Dlaczego? Bo cenią sobie naszą profesjonalną produkcję i stuprocentową gwarancję jakości. Fakt, że produkujemy regionalnie zapewnia Ci szybką dostawę. Nasza całodobowa obsługa i wsparcie klienta jest równie wysoko ceniona przez naszych użytkowników.


Zawsze staramy się sprostać wszelkim oczekiwaniom i usatysfakcjonować naszych klientow. Według wyników platformy recenzentów Trustpilot, która zajmuje się mierzeniem opinii konsumenta, Optimalprint ma bardzo dobra ocenę przeciętną, bo aż 9,5 z możliwych 10. Ocena ta jest wynikiem niezależnych opinii ponad 90.000 klientów, z czego jesteśmy bardzo dumni.


Optimalprint jest częścią Gelato, spółki z siedzibą w Norwegii, która skutecznie łączy ludzi, oczekujących dobrej jakości wydruków z profesjonalnymi drukarniami na całym świecie. Używamy wyłącznie certyfikowanego papieru ekologicznego, a nasza produkcja ma miejsce w pobliżu adresu dostawy, co również redukuje emisję dwutlenku węgla. Oznacza to, że Twoje zamówienie jest drukowane tak blisko Ciebie, jak to możliwe. O to dbamy.

Aby uzyskać więcej informacji o tym, co robimy na Optimalprint i Gelato, zajrzyj na https://www.gelato.com/en-US/newsroom/


Nasza główna siedziba:
Gelato AS
Dronning Eufemias gate 8
0191 Oslo
Norwegia
Aby skontaktować się z obsługą klienta, prosimy kliknąć tutaj.)