do not visit
40 zł zniżki przy pierwszym zamówieniu Flipbooka w aplikacji (Kod: APP10W) Oferta kończy się 22 kwietnia
9,6 / 10
Ocenione jako kartki z najwyższą satysfakcją klienta
Dostarczamy w całej UE + Norwegii w ciągu 5-10 dni.

Najłatwiejszy sposób na przywrócenie życia codziennym zdjęciom


Stwórz swoją książkę w mgnieniu oka

Stwórz swoją książkę w mgnieniu oka. Stworzenie Flipbook zajmuje zaledwie kilka minut. Po prostu wybierz swoje ulubione zdjęcia a my ułożymy je dla Ciebie chronologicznie.

Przeglądaj swoje wspomnienia

Nasze Flipbooks o wymiarach 20x20 cm są dostępne zarówno w miękkiej jak i w twardej oprawie i liczą do 100 stron. Mogę mieć także nierysującą okładkę i strony z papieru wysokiej jakości, abyś mógł przeglądać swoje wspomnienia w pięknych książkach.

Automatycznie dodaje szczegóły, których sobie życzysz

Zawierają informacje o tym, gdzie i kiedy zrobiono Twoje zdjęcia. Po prostu zrelaksuj się i nie martw się czasem spędzonym na formatowaniu.

Utwórz

Fotoksiążka są łatwe do wykonania. Wybierz zdjęcia z serwisu Facebook, Instagram lub telefon! Zmień wygląd okładki lub kolejność stron, jeśli masz ochotę. Nie musisz drukować swojego książka. Tworzenie Fotoksiążka jest bezpłatne.

Przekręć

Weź ze sobą swoje dzieło. Dostęp do Flipbook z telefonu. Przerzucaj strony, jak w prawdziwej książce. Ciesz się nimi w każdej chwili i wszędzie.

Wydrukuj

Drukuj swoją ulubioną Flipbook na wysokiej jakości foto książkach o wymiarach 20x20 cm. Ceny już od € 99 za 60 stron. W twardej okładce za jedyne € 20 więcej. Stwórz swoją własną galerię wspomnień.

Gwarancja jakości

Chcemy, byś był więcej niż zadowolony ze swojej książki ze zdjęciami. Jeśli nie będziesz zadowolony z jakości, zaoferujemy Ci nową książkę lub całkowity zwrot kosztów.


Wypróbuj!Udostępnij swoje zdjęcia na Instagramie #optimalprint