do not visit
40% rabatuKod: ACRYLOWEJPL | Kończy się: 04/12
Dni
Godziny
Minuty
Seconds

Otrzymaj swoje Wydruki na Płycie Akrylowej na czas przed świętami Bożego Narodzenia

Życzymy magicznych chwil w te święta oraz szczęśliwego Nowego Roku!
Szybka dostawa & 100% satysfakcja gwarantowana
9,2 / 10
Ocenione jako kartki z najwyższą satysfakcją klienta

Kolory Twojego wydruku będą się wyróżniać

1 Wybierz kształt:
2 Wybierz rozmiar:
Personalizuj

Stwórz w tym roku niezapomniane prezenty świąteczne z Plus

Przemień wyjątkowe życiowe chwile w sztukę, którą twoi bliscy będą mogli doceniać przez wiele nadchodzących lat 🎁 Z Plus, możesz wybrać inne zdjęcie lub wzór dla każdej osoby z twojej listy, i otrzymać DARMOWĄ dostawę.
Dowiedz się więcej

Odkryj nasze dekoracje ścienne

Połącz swoje ulubione zdjęcia w kolażu

Nie możesz się zdecydować, które zdjęcie wydrukować? Wybierz jeden z darmowych wzorów kolaży, aby zaprezentować swoje ulubione chwile w unikatowy i piękny sposób.

Wydruki panoramiczne

Nasze wydruki panoramiczne ogranicza jedynie Twoja wyobraźnia. Dostępne w kilku, wysokiej jakości, formatach, zmienią Twoją ścianę w fenomenalną galerię dla Twoich wspomnień

Łatwe do powieszenia!

Wydruk akrylowy jest łatwy do zawieszenia. Produkt dostarczamy z instrukcją i darmowym zestawem do mocowania.

Kolory Twojego wydruku będą się wyróżniać

Wyraziste Wydruki na Płycie Akrylowej | Optimalprint

Wydruki umieszczone za pleksiglasem to nowoczesny i stylowy sposób na wyeksponowanie ulubionych zdjęć. Z Optimalprint możesz stworzyć wydruk na płycie akrylowej, który stwarza iluzję tej głębi, jednocześnie chroniąc twoje zdjęcie przed czynnikami zewnętrznymi.

Krystalicznie Czyste i Żywe Kolory

Nasze wysokiej jakości wydruki na płycie akrylowej drukowane są na profesjonalnym papierze fotograficznym, a następnie przenoszone na akrylową płytę. Rezultatem jest zachwycająca wyrazistość i żywotność kolorów. Nasz doświadczony zespół technologów druku upewni się, że każdy szczegół twojego zdjęcia został uchwycony i precyzyjnie powielony, zanim zostanie ono ostrożnie przeniesione na gładką wypolerowaną płytę akrylową.

Dodaj Odrobinę Nowoczesności do Każdego Wnętrza

Gładka powierzchnia i elegancki kształt naszych wydruków na płycie akrylowej sprawiają stylowe wrażenie i dodadzą charakteru każdemu wnętrzu. Doskonale komponują się z nowoczesnym wystrojem wnętrz i stanowią przyciągający wzrok punkt w każdym pomieszczeniu. Niezależnie od tego, czy chcesz nadać swojemu wnętrzu osobistego charakteru, czy stworzyć wyjątkową i stylową przestrzeń biurową, nasze tworzone na zamówienie wydruki na płycie akrylowej będą doskonałym dodatkiem.