do not visit
Optimalprint Optimalprint
9,0" 10" 69411
9,0/10 (69411 opinie)
Członkowie oszczędzają średnio 400 PLN na wysyłkach każdego roku
Anuluj w dowolnym momencie. Ciesz się teraz, zdecyduj później!

Korzyści, które pokochasz

Anuluj w dowolnym momencie

Jeśli kiedykolwiek zdecydujesz, że Optimalprint Plus nie jest dla Ciebie odpowiednie, po prostu anuluj swoje członkostwo. Bez zobowiązań.

Twoje wydarzenia w ciągu roku

Używaj członkostwa Plus, aby otrzymywać darmową dostawę personalizowanych kartek i prezentów na każdą okazję.

Nadal masz pytania?

Ile trwa członkostwo?
Pojedynczy okres członkowski trwa jeden rok, zaczynając od dnia, w którym została uiszczona opłata członkowska. O ile nie anulujesz swojego członkostwa przed upływem rocznego okresu, zostanie ono automatycznie wznowione na kolejny rok, i zostaniesz ponownie obciążony opłatą członkowską. Obecnie oferujemy jedynie roczne okresy członkowskie.

Jakiego rodzaju metodę wysyłki otrzymuję za darmo?
Jako członek Plus, otrzymujesz za darmo standardową metodę wysyłki, lub najtańszą metodę, jeśli standardowe metody są niedostępne. Kiedy dostępna jest wysyłka standardowa, wysyłka ekspresowa nie jest objęta przez Plus.

Czy zostanę zawiadomiony przed odnowieniem członkostwa?
Tak,wyślemy do ciebie maila z przypomnieniem o odnowieniu, 30 dni przed datą odnowienia, która jest również datą automatycznego pobrania twojej rocznej opłaty członkowskiej. Jeśli chcesz pozostać członkiem, nie będziesz musiał nic robić. Jeśli nie chcesz już być członkiem, będziesz musiał wykonać poszczególne kroki do anulacji, przed datą odnowienia.

Zasady Użytkowania