do not visit
40% rabatuKod: CASEPL | Kończy się: 07/08
Drukowane lokalnie i szybka dostawa
9,2 / 10
Ocenione jako kartki z najwyższą satysfakcją klienta

 

Stwórz własne spersonalizowane etui na telefon w zaledwie kilka minut. Zapewnij ochronę swojemu telefonowi, noś przy sobie najlepsze chwile i daj wyraz swojej osobowości.

Wybierz markę telefonu

Wybierz styl etui

Stworzone, aby chronić

Chroń swojego smartfona za pomocą trwałych etui na telefon, zaprojektowanych dla optymalnego bezpieczeństwa i ochrony przed uderzeniami, co uratuje twój telefon przed zadrapaniami i nieprzewidzianymi upadkami. Odkryj nasze solidne etui dla maksymalnej ochrony.

Wysokiej jakości produkty w kolorach, które nigdy nie blakną

Do naszych etui na telefon używamy najlepszej technologii druku w kolorze. Materiał jest wystarczająco elastyczny dla druku w wysokiej jakości, a jednocześnie na tyle wytrzymały, że sprosta codziennemu użytkowaniu przez wiele kolejnych lat. Co więcej, wszystkie etui na telefon posiadają gwarancję 100% jakości.

Daj zabłysnąć swojej osobowości, niech wyraża ją twój telefon

Możesz spersonalizować swoje etui na telefon albo wybrać jedno z naszych już zaprojektowanych etui. Personalizowanie etui na telefon jest niezwykle łatwe - po prostu dodaj ulubione zdjęcia i napisy, albo stwórz własny wzór, aby było unikatowe i tylko twoje.

Prawdziwie zrównoważony produkt

Produkujemy wszystkie nasze produkty wedle zamówień i tak blisko ciebie, jak to możliwe. Wybierz nasze ekologiczne biodegradowalne etui na telefon, aby uczynić swój zakup jeszcze bardziej zrównoważonym. Lokalny druk to dla ciebie też dodatkowe korzyści, takie jak szybka dostawa, dzięki naszej globalnej sieci drukarni.

Stwórz oryginalny i przemyślany prezent

Personalizowane etui na telefon to idealne, przemyślane prezenty. Wywołaj uśmiech na twarzach swoich bliskich, za pomocą stworzonych na zamówienie wzorów z wesołymi, niezapomnianymi chwilami, które będą oglądać codziennie. Mamy również tysiące unikatowych wzorów, które pokażą ważnej dla ciebie osobie, jak bardzo ci na niej zależy.

Gwarancja 100% satysfakcji

Jeśli nie jesteś zadowolony(a), powiadom nas o tym, a my wyślemy ci nowe etui na telefon albo zwrócimy pieniądze

ZAINSPIRUJ SIĘ NASZĄ SPOŁECZNOŚCIĄ I PRZYJACIÓŁMI!

Bardzo chcielibyśmy zobaczyć twoje dzieła! Udostępniaj swoje zdjęcia i filmy, i zainspiruj innych poprzez @optimalprint lub #optimalprint na Instagramie, Facebooku, TikToku albo Pintereście.

Scarica l'app Optimalprint e accedi alle nostre migliori offerte!

WYŚLIJ MI LINK

Ti invieremo un link per scaricare l'app. Fornendo il tuo numero, accetti di ricevere un messaggio di testo automatico una tantum con un link per ottenere l'app Optimalprint. Potrebbero essere applicate tariffe standard per i messaggi di testo.

Stwórz spersonalizowane etui do telefonu

Dostępne również przez aplikację mobilną