do not visit
40% rabatuKod: PIANAPL | Kończy się: 14/07
Dni
Godziny
Minuty
Seconds

Otrzymaj swoje Wydruki na Płycie Alu-Dibond na czas przed świętami Bożego Narodzenia

Życzymy magicznych chwil w te święta oraz szczęśliwego Nowego Roku!
Szybka dostawa & 100% satysfakcja gwarantowana
8,8 / 10
Ocenione jako kartki z najwyższą satysfakcją klienta

Twoje zdjęcie wydrukowane na piance!

1 Wybierz kształt:
2 Wybierz rozmiar:
Personalizuj

Odkryj nasze dekoracje ścienne

Idealne dekoracje eventowe

Wydruki na piance są idealne do tworzenia znaków na duże wydarzenia. Prześlij własny projekt, aby stworzyć znak powitalny, tabelę miejsc lub inne znaki. Oferujemy znaki piankowe w orientacji pionowej, poziomej i kwadratowej. Wybierz między białymi i czarnymi deskami.

Lekkie i wytrzymałe

Nasze wydruki na piance są super lekkie i wytrzymałe, i można je umieścić praktycznie w dowolnym miejscu, aby zaprezentować ulubione zdjęcia. Ponieważ nasze tablice z pianki są super lekkie i łatwe do przemieszczania, możesz poruszać się w razie potrzeby!

Wybierz czarne lub białe krawędzie

Nasze wydruki z pianki mają grubość 5 mm i są dostępne z białymi lub czarnymi krawędziami, aby uzyskać wygląd premium, który pasuje do twojego stylu. Podczas gdy białe krawędzie będą płynnie wtapiają się z białymi ścianami, Black Edging oferuje odważny, dobrze zdefiniowany i nowoczesny wygląd.

Łatwe do powieszenia!

Wieszanie wydruków na piance jest proste i bezproblemowe. Do każdego wydruku dołączamy bezpłatny system zawieszek, bez dodatkowych kosztów. To sprawia, że ​​montaż płyty piankowej jest łatwym procesem, ponieważ wszystko, co musisz zrobić, to postępować zgodnie z podanymi instrukcjami!

Twoje zdjęcie wydrukowane na piance!

Wydruki na piance – stwórz własną, niepowtarzalną dekorację

Szukasz najlepszej usługi drukowania zdjęć na płycie z pianki? Oprawianie ulubionych wspomnień jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek, dzięki wydrukom na płycie z pianki od Optimalprint! Dostępne są różne opcje personalizacji, dzięki którym możesz łatwo zaprojektować obrazy na płycie z pianki lub tablice do użytku w domu, w biurze, albo na specjalne wydarzenia, w najniższych cenach. Korzystamy z wysokiej jakości materiałów i technologii druku, aby wydobyć jak najlepsze cechy twoich zdjęć i projektów.


Ponadto, oferujemy szybką dostawę, dzięki naszym lokalnym zakładom produkcyjnym. Dzięki ocenie na Trustpilot wynoszącej 9 (na 10) punktów za satysfakcję klienta, możesz być pewien(-na), że twoje wydruki na piance są w dobrych rękach!


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą projektowania i drukowania niestandardowych wydruków na piance na naszej stronie internetowej.

Wydrukuj swoje wspomnienia na piance!

Z naszymi spersonalizowanymi wydrukami na piance możesz teraz drukować swoje ulubione zdjęcia za pomocą kilku prostych kliknięć. Wystarczy wybrać układ z naszej zróżnicowanej oferty i użyć naszego bezpłatnego, łatwego w obsłudze edytora online, aby przesłać potrzebne zdjęcia - to takie proste!


Ponadto, nasze wydruki na płycie z pianki występują w trzech orientacjach - poziomej, pionowej i kwadratowej, a do wyboru masz ponad 10 rozmiarów. Dlatego, niezależnie od tego, czy chcesz wydrukować tablice, czy plakaty do swoich pokojów, możesz być pewien(-na), że mamy to, czego potrzebujesz!

Co sprawia, że płyty z pianki są idealne do drukowania zdjęć lub plakatów?

1. Uniwersalność: Płyta z pianki to bardzo uniwersalny materiał, który może być wykorzystywany zarówno do drukowania zdjęć, jak i treści. Jej gładka powierzchnia umożliwia wierne oddanie szczegółów, dzięki czemu możesz drukować skomplikowane obrazy lub projekty z kolorami o wysokim kontraście, nie martwiąc się o utratę jakichkolwiek detali.


2. Ekspozycje handlowe: Płyty z pianki są popularnym medium na wystawach i stoiskach typu pop-up. Bez względu na to, czy chcesz wydrukować oznaczenia i obrazy na swoją następną prezentację w firmie, czy prezentację dla swojego biznesu, drukowanie na płytach z pianki będzie dobrym wyborem.


3. Łatwy montaż: Płyty z pianki można łatwo montować na dowolnej płaskiej powierzchni, takiej jak ściany i sufity, za pomocą prostych akcesoriów, takich jak taśmy 3M, linki i śruby.

Dlaczego warto wybrać nasze wydruki na płycie z pianki?

Odpowiednie na każdą okazję


Zbliża się ważne wydarzenie? Nasze piankowe wydruki mogą być idealnym rozwiązaniem do stworzenia tablic powitalnych, planów miejsc siedzących i nie tylko. Nasza usługa drukowania zdjęć na piance może też pomóc ci w stworzeniu wizualnie atrakcyjnych plakatów z odrobiną osobistego charakteru! Gładkość naszych wysokiej jakości płyt piankowych i doskonała technologia druku sprawią, że uchwycony zostanie każdy drobny szczegół wybranej przez ciebie fotografii lub projektu, zapewniając im ostrość i wyrazistość.

Są lekkie i trwałe

Dzięki naszym wysokiej jakości wydrukom na piance o grubości 5 mm, nie musisz martwić się o trwałość swoich tablic z obrazami, ani plakatów. Jednocześnie, nasze lekkie wydruki na piance są łatwe do przenoszenia, dzięki czemu możesz prezentować swoje ulubione zdjęcia praktycznie w dowolnym miejscu!

Dostępne z czarnym lub białym obramowaniem

Możesz wybrać między czarnym lub białym obramowaniem swoich wydruków na piance, aby dopasować je do ogólnego wyglądu ściany lub wystroju wnętrza. Ponadto, używamy tylko wysokiej jakości drukarek do wydruków na piance, aby zapewnić trwałość kolorów na dłuższy czas.

Są łatwe do powieszenia

Każdy z naszych solidnych i lekkich wydruków na piance jest dostarczany z kompletnym zestawem montażowym, dzięki czemu można go łatwo zawiesić na każdej ścianie. A najlepsze jest to, że nie musisz być specjalistą, aby wykonać taką instalację!

Są łatwe w utrzymaniu

Przykładamy szczególną uwagę do tego, aby twój wydruk na płycie piankowej został starannie zapakowany, żeby uniknąć uszkodzeń podczas transportu. Następnie, wystarczy, że wyjmiesz go z opakowania i zawiesisz przy pomocy naszego systemu mocującego. A pielęgnowanie tablicy jest równie proste - czyść ją miękką, czystą szmatką, aby usunąć wszelkie nagromadzone zabrudzenia lub zanieczyszczenia z powierzchni.

Wybór najlepszego układu dla wydruku na piance

Do oficjalnych prezentacji


Choć kolorowe płyty z pianki mogą być twoim pierwszym wyborem, białe obramowania mogą być bardziej skuteczne w uwydatnianiu treści lub obrazów. Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli chcesz wybrać wydruk na płycie z pianki na potrzeby prezentacji w biurze lub na formalną okazje. Z drugiej strony, możesz użyć czarnych obramowań do drukowania obrazów o wysokim kontraście, które mogą wydawać się zbyt krzykliwe, zwłaszcza w mniejszych przestrzeniach lub pokojach.

Dla szczegółowych treści

Jeśli twoja prezentacja zawiera dużo tekstu, który wymaga podkreślenia, to plakaty piankowe mogą być lepszą opcją, ponieważ nie są tak krzykliwe jak wydruki na płycie z pianki. Ponadto, na piankowych tablicach plakatowych można dodać znaczniki i podświetlenia za pomocą trwałych markerów.

Dla zdjęć

Zalecamy wybór matowego wykończenia twojego wydruku na piance, ponieważ błyszczące powierzchnie odbiją światło i utrudnią skupienie uwagi na tablicy. Alternatywnie, można wybrać błyszczącą płytę, jeśli w pobliżu nie ma bezpośrednich źródeł światła.

Jak zaprojektować własny wydruk na piance?

Mając na uwadze to, co zostało powiedziane powyżej, oto szybki przewodnik krok po kroku, jak zaprojektować własny wydruk na piance z pomocą naszego intuicyjnego edytora online:


Wybierz preferowaną orientację (poziomą, pionową lub kwadratową) oraz pożądany rozmiar dla swojego wydruku na płycie z pianki. Następnie kliknij przycisk „spersonalizuj”.


Po wejściu do edytora online zobaczysz różne opcje (pliki, układy i formaty) do dostosowania twojego wydruku na piance.


Zacznij od plików, która to opcja umożliwia przesłanie wymaganego obrazu lub projektu do umieszczenia na wydruku na piance, a następnie możesz przyciąć lub zmienić rozmiar obrazu za pomocą opcji dodatkowych. Podobnie, opcja układów pozwala wybrać układ obrazu, a nawet wybrać więcej niż jeden obraz dla swojej piankowej tablicy.


Na koniec, możesz użyć opcji układów, aby wybrać kolor obramowania i zmienić orientację oraz rozmiar swojego wydruku na piance (jeśli jest to konieczne). Sekcja nagłówka edytora online będzie wyświetlała cenę twojego piankowego wydruku podczas dokonywania tych zmian.


Ponadto, możesz zapisać postęp w projektowaniu swojego wydruku na piance w naszym edytorze online i wrócić do niego później, aby go ukończyć.

Co jeszcze oferujemy?

Poza wysokiej jakości usługami druku na piankowej płycie, Optimalprint oferuje:


• Darmową i szybką dostawę


• Ekskluzywne zniżki i oferty dla członków 'Plus'


• Obsługę klienta 24x7


• Tysiące wzorów do wyboru i personalizacji


• Dostęp do edytora online z komputera lub telefonu


Ponadto, nasze ręcznie wykonywane wydruki na piance są objęte gwarancją 100% satysfakcji, więc w przypadku jakichkolwiek problemów wynikających z naszej winy, możesz otrzymać od nas zwrot pieniędzy.


W przypadku problemów, których nie możemy kontrolować (takich jak błędnie napisane słowa, niepoprawny tekst, itp.), nasza obsługa klienta będzie dążyła do zapewnienia najlepszego możliwego rozwiązania. Skontaktuj się po prostu z naszym zespołem w ciągu 14 dni od otrzymania zamówienia.


Możesz także skorzystać z przedłużonej, 30-dniowej gwarancji jakości za niewielką roczną opłatą. Odwiedź naszą stronę internetową już dziś i wybierz najlepsze wzory wydruków na piance!


Czy zamiast pojedynczego wydruku na piance chcesz stworzyć i zamówić całą galerię ścienną? W Optimalprint możesz zamówić dekoracje ścienne w różnych odsłonach: Od fotoobrazów, po indywidualnie wykonane plakaty lub fotokalendarze, które możesz spersonalizować za pomocą własnych zdjęć.


FAQ

1. Co to jest wydruk z pianki?

Wydruk piankowy jest wykonany przez drukowanie obrazu lub zdjęcia na piankowym rdzeniu. Drukowane płyty piankowe są powszechnie używane jako trwałe wyświetlacze do reklam przez firmy. Jest super lekki i opłacalny i może łatwo trwać przez lata, a nawet dziesięciolecia. Znaki pianki można tworzyć za pomocą wielu paneli i nadają się zarówno do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego.

2. Jak drukuje się płytę piankową?

Pianowa płyta jest drukowana przy użyciu zaawansowanych technologii i drukarek. Aby rozpocząć ten proces, powstaje projekt (w Adobe Photoshop lub Illustrator). Po przygotowaniu pliku zostanie przeniesiony do dużej drukarki, która drukuje bezpośrednio na arkuszu płyty piankowej. Po wydrukowaniu płyta jest wycinana w niestandardowym kształcie i do pożądanego rozmiaru.

3. Czego potrzebujesz, aby zamówić odbitki z pianki?

Aby wydrukować na własnej niestandardowej płycie piankowej, po prostu wybierz dziesiątki gotowych projektów oferowanych przez Optimal Print, lub utwórz własny projekt przy użyciu własnego pliku.

4. Jak długo trwa wydrukowanie na płycie piankowej?

Twoja lokalizacja i często rozmiar drukowanej płyty piankowej przedstawia czas potrzebny na wysłanie do Ciebie produktu. Optymalny druk zapewnia ekspansywną sieć dostawców produktów, które pomagają przyspieszyć czas na dostarczanie drukowanych produktów piankowych. Sprawdź czas wysyłki dla dokładnej lokalizacji przed wymeldowaniem z przedmiotami.

Nie tego szukałeś(-aś)? Odwiedź nasze Centrum Pomocy