do not visit
Optimalprint Optimalprint
9,0" 10" 69411
9,0/10 (69411 opinie)
-40% Kartki świąteczne Kod: XMASCARDSPL | Kończy się: 28/05
Dni
Godziny
Minuty
Seconds

Otrzymaj swoje Kartki Świąteczne na czas przed świętami Bożego Narodzenia

Życzymy magicznych chwil w te święta oraz szczęśliwego Nowego Roku!

Wyślij w tym roku osobiste kartki Świąteczne

już za jedyne 2,34 PLN za kartkę

Znajdź odpowiednie kartki świąteczne, pasujące do ciebie stylem

Obejmuje wszystkie twoje świąteczne zakupy i dalsze w 2023 z Plus

Po kartkach świątecznych, czas na świąteczne prezenty! Nic nie mówi "Jesteś dla mnie wyjątkowy" tak jak prezent, którego nie ma nikt inny 🎁
Z tak wieloma produktami do wyboru i spersonalizowania, spraw, żeby każdy z twojej listy poczuł się w tym roku naprawdę wyjątkowy, podczas gdy ty otrzymasz DARMOWĄ dostawę wszystkich swoich świątecznych zakupów.
Dowiedz się więcej

Pobierz aplikację Optimalprint i uzyskaj dostęp do naszych najlepszych ofert!

WYŚLIJ MI LINK

Wyślemy Ci link do pobrania aplikacji. Podając swój numer, wyrażasz zgodę na otrzymywanie jednorazowej automatycznej wiadomości tekstowej z linkiem do aplikacji Optimalprint. Mogą obowiązywać standardowe stawki SMS-ów.

Personalizowane kartki świąteczne od Optimalprint

Członkowie rodziny, przyjaciele, sąsiedzi, czy inni rodzice, z którymi rozmawiasz przed szkołą – ktokolwiek znalazł się na twojej liście do wysłania kartek świątecznych, Optimalprint ma to, czego potrzebujesz. Od świątecznych życzeń, po coroczne podzielenie się nowościami, fotokartki świąteczne to wspaniały sposób na okazanie miłości. Wyzwaniem jest jednak znalezienie czegoś osobistego. Kartki świątecznej, która wykracza poza ramy, i nie wyląduje na stercie z pozostałymi. Tutaj właśnie wkracza Optimalprint.


Dzięki naszemu łatwemu w użyciu narzędziu do edycji, możesz projektować i tworzyć swoje spersonalizowane fotokartki świąteczne w kilka minut. Wybierz swoje ulubione zdjęcie, załaduj je do jednego z naszych szablonów, i wybieraj z wielu różnych rozmiarów kartek. Z różną tematyką, w tym pierwsze Święta dziecka, zwierzęta, czy tradycyjne wzory, z pewnością znajdziesz coś dopasowanego do gustu każdego odbiorcy. Mamy nawet sekcję biznesową dla tych, którzy pragną rozprzestrzeniać świąteczny nastrój w biurze.


Używamy wyłącznie najwyższej jakości procesów druku oraz najlepszego papieru, tak, aby twoje kartki świąteczne wyróżniały się ze wszystkich właściwych powodów. Możesz też wybierać pomiędzy pojedynczymi kartkami a multipakami; oferujemy również luksusowe wykończenia, takiej jak folia lub zaokrąglone narożniki. Jesteś gotowy(-a), żeby wysłać wyjątkową i osobistą kartkę świąteczną? Przewiń w dól, aby odkryć nasze wzory.

Fotokartki świąteczne w każdym stylu

Od klasycznych, przez tradycyjne, po minimalistyczne, oraz takie bez zdjęć, w naszym szerokim wyborze wzorów personalizowanych kartek świątecznych z pewnością znajdzie się coś dla ciebie. A zatem, nieważne, czy potrzebujesz kartki świątecznej ozdobionej płatkami śniegu, bałwanami lub reniferami, czy szukasz czegoś bardziej abstrakcyjnego, możesz zaprojektować i stworzyć swoją własną spersonalizowaną kartkę z Optimalprint.

Nowoczesne Kartki Świąteczne

Wybieraj spośród pionowych i poziomych wzorów, prostokątnych lub kwadratowych, i stwórz ze zdjęcia i wiadomości przekaz o luźnym, współczesnym charakterze. Z rozmiarami od A6 do A5, twoja nowoczesna kartka świąteczna na pewno zostanie zapamiętana. Możesz wybrać prostą kartkę z jednym zdjęciem albo użyć czterech lub więcej ujęć. Tak czy inaczej, spersonalizowana fotokartka świateczna od Optimalprint na pokazanie ważnym w twoim życiu osobom, że o nich myślisz.

Kartki Świąteczne z Fotokolażem

Potrzebujesz pomocy przy wyborze ulubionego zdjęcia? Być może ubrałeś(-aś) dzieci, a nawet psa, na świąteczną sesję zdjęciową, i chcesz pochwalić się przyjaciołom każdym zdjęciem. Dzięki naszym kartkom świątecznym z fotokolażami żadnego z nich nie musi zabraknąć. Są one wspaniałym sposobem na podzielenie się wspomnieniami z krewnymi i przyjaciółmi.

Minimalistyczne Fotokartki

Czy twoim zdaniem czasami mniej znaczy więcej? Mamy coś odpowiedniego również dla ciebie. Tylko dlatego, że nie jesteś fanem(-ką) blichtru i błysku, nie musisz rezygnować ze świątecznego klimatu kartek. W Optimalprint, nasze minimalistyczne fotokartki świąteczne mówią tyle, ile trzeba, i są dostępne w różnych kolorach, rozmiarach i orientacjach. Możesz wybrać nawet kilka zdjęć, aby twój projekt wyróżniał się z tłumu.

Klasyczne i Tradycyjne

Renifery? Są. Bałwany? Są. Czerwień i brokat? Są. Jeśli nigdy nie masz dosyć Świąt, pokochasz nasze klasyczne i tradycyjne kartki świąteczne. Wybieraj spośród tych wzorów ozdobionych bombkami, świerkiem i jemiołą, a nawet personalizowanych kartek na tle świątecznej kraty. Plus, jeśli dodasz do niej trochę personalizacji, twoja kartka osiągnie wyższy świąteczny poziom.

Kartki Świąteczne bez Zdjęcia

Spersonalizowane kartki świąteczne nie muszą posiadać zdjęcia. Nadal możesz wysłać osobistą wiadomość do swoich bliskich. Wybieraj spośród tradycyjnych wzorów, współczesnych kartek, oraz kartek kierowanych do dzieci. Następnie możesz oczywiście stworzyć unikatową kartkę dla dowolnej osoby. Oferujemy też opcję płaskich lub składanych kartek, abyś na pewno znalazł(a) coś dla siebie.

Kartki świąteczne dopasowane do każdego

Pracownicy, dzieci, bliscy członkowie rodziny, a nawet niania – w Optimalprint mamy szeroką gamę fotokartek świątecznych z opcją dla każdej osoby, której chciał(a)byś ją wysłać. Mamy też obrazkowe kartki świąteczne zaprojektowane na pierwsze Święta twojego dziecka lub dla twojego zwierzaka, więc nikt nie zostanie pominięty przy składaniu świątecznych życzeń.

Pierwsze Święta Dziecka

Niezależnie od tego, czy chcesz wysłać fotokartkę świąteczną do swojego maleństwa, aby w przyszłości pamiętało ten wyjątkowy dzień, czy uczcić to ważne wydarzenie, wysyłając spersonalizowane rodzinne kartki świąteczne do krewnych, nasze kartki na Pierwsze Święta Dziecka są tym, czego potrzebujesz. Wybieraj spośród wzorów z jednym lub wieloma zdjęciami, w szerokiej gamie kolorów i stylów, i pamiętaj o dodaniu osobistej wiadomości do swojej świątecznej fotokartki, aby nadać jej prawdziwie osobisty charakter.

Fotokartki Świąteczne dla Dzieci

Kolekcja kreskówkowych i dziecięcych kartek świątecznych od Optimalprint to wspaniały sposób na złożenie dzieciom życzeń Wesołych Świąt. Możesz nawet dodać na niej osobistą wiadomość od Mikołaja i elfów. Alternatywnie, wybierz jedno ze swoich ulubionych zdjęć i wyślij spersonalizowaną online kartkę świąteczną do członków rodziny i przyjaciół na całym świecie.

Fotokartki Świąteczne ze Zwierzętami Domowymi

Psy, koty, króliki, a nawet twój chomik czy złota rybka, mogą zostać zaangażowane w coroczne wysyłanie kartek świątecznych, dzięki naszej gamie kartek świątecznych ze zwierzętami domowymi. Dzięki szybkiemu i prostemu procesowi projektowania, który nie wymaga żadnego uprzedniego doświadczenia czy zdolności projektowych, wysłanie kartki świątecznej ze zdjęciem twojego futrzanego psyjaciela nigdy nie było łatwiejsze!

Kartki Firmowe

Bez względu na to, czy jesteś pracodawcą, który chce wysłać kartki świąteczne do całego zespołu, dostawcą, który chce rozesłać firmowe kartki świąteczne do swoich klientów, czy sam(a) chcesz złożyć świąteczne życzenia współpracownikom, Optimalprint oferuje cały szereg pięknych biznesowych kartek świątecznych. Dodanie do kartki logo lub zdjęcia z ostatniej wspólnej świątecznej imprezy będzie miłym dodatkowym akcentem.

Rozsiewaj magię Świąt za pomocą Świątecznych Fotokartek

Okres świąteczny to nie tylko Wigilia i Boże Narodzenie. Istnieje wiele innych celebracji i ważnych wiadomości, którymi można się podzielić. Nieważne czy organizujesz świąteczne przyjęcie, chcesz komuś podziękować, albo obchodzisz inne święto, wśród personalizowanych kartek Optimalprint znajdzie się coś również dla ciebie. Scrolluj dalej, aby odkryć pełną gamę personalizowanych kartek świątecznych ze zdjęciem.

Kartki na Chanukę

Jeśli twoja rodzina obchodzi Chanukę, albo chcesz z tej okazji złożyć życzenia przyjacielowi, z pewnością spodobają ci się nasze kartki zaprojektowane specjalnie z myślą o Chanuce. Wybieraj spośród kwadratów i prostokątów w różnych kolorach, i przeglądaj kartki z tradycyjnymi symbolami Chanuki. mamy nawet kartki bez zdjęć, dla tych, którzy takie preferują.

Zaproszenia na Przyjęcie Świąteczne

Koktajle świąteczne w miejscu pracy, rodzinne spotkania, świąteczne zjazdy przyjaciół – Optimalprint ma zaproszenie na przyjęcie świąteczne dla dowolnego wydarzenia. Możesz też wybierać pomiędzy pojedynczymi wydrukami i multipakami, w zależności od tego jak wiele osób zapraszasz. Możesz projektować płaskie lub składane kartki, a nawet dodać do nich zdjęcie. Nie zapomnij dodać szczegółów dotyczących wydarzenia i krótkiej wiadomości dla prawdziwie osobistego przekazu.

Świąteczne Kartki z Podziękowaniami

Święta to czas obdarowywania, a więc również czas na podziękowania. Czy jest na to zatem lepszy sposób niż nasze świąteczne kartki z podziękowaniami? Niezależnie od tego, czy pochodzą one od całej rodziny, czy, być może, od twojego maleństwa, oferujemy wiele różnych wzorów i kolorów. Możesz dodać jeszcze złotą folię i przycięte krawędzie, aby stworzyć luksusowe spersonalizowane kartki świąteczne.

Niskie ceny, wysoka jakość

Ceny naszych kartek są wyjątkowo korzystne i możesz być pewien(-na), że będą miały jakość premium. łączymy najwyższej jakości procesy druku z papierem premium, aby móc zaprezentować ci zachwycające spersonalizowane kartki świąteczne. Opcja multipaku to też świetny sposób na zaoszczędzenie przy większych zamówieniach. A więc, bez względu na twój budżet, w Optimalprint znajdziesz kartkę świąteczną w swoim guście. Nie potrzebujesz ponadto żadnych umiejętności projektowania, gdyż narzędzie do projektowania w naszym systemie jest super łatwe w użyciu. Dajemy też gwarancję 100% satysfakcji dla dodatkowego spokoju ducha.

Niech te Święta będą warte zapamiętania, dzięki spersonalizowanym kartkom świątecznym

Osobiste kartki świąteczne to wspaniała alternatywa dla tych produkowanych na masową skalę. Zawierają unikatowe świąteczne życzenia dla osób, które mają je otrzymać. Z twoimi ulubionymi zdjęciami z przodu i wiadomością od serca w środku, twoje kartki świąteczne nie przejdą niezauważone. Jeśli szukasz fotokartki świątecznej online, mamy wszystko, czego potrzebujesz. Nie jest też potrzebna żadna specjalistyczna wiedza.


Dzięki przyjaznemu dla użytkownika narzędziu do projektowania Optimalprint, możesz tworzyć i kupować spersonalizowane kartki świąteczne dla każdego. A więc na co czekasz? Zacznij szukać swojego ulubionego zdjęcia i wysyłaj świąteczne pozdrowienia w unikatowej postaci, za pomocą świątecznych fotokartek z naszej kolekcji.