do not visit
50% rabatuKod: KARTKIPL | Kończy się: 23/06
Drukowane w Polsce & dostawa w ciągu 1 - 2 dni
8,8 / 10
Ocenione jako kartki z najwyższą satysfakcją klienta

Doskonała jakość w przystępnych cenach

W druku stosujemy najwyższej jakości tusze i papiery, aby zagwarantować Twoje zadowolenie. Drukując lokalnie i tak blisko Ciebie, jak to możliwe, możemy oferować tą jakość w przystępnych cenach.

Prawdziwa folia

Najlepsze właśnie stało się jeszcze lepsze! Kartki premium z prawdziwą folią, która doda "to coś ekstra". Wybieraj pomiędzy złotem, srebrem i miedzią, aby dopasować je do swoich preferencji.

Zaokrąglone narożniki

Wszystko zależy od detali! Nasze kartki z zaokrąglonymi narożnikami są sumą drobnych detali wykonanych we wspaniały sposób.

Powiedz to właściwie, dzięki kartkom z podziękowaniami po ślubie od Optimalprint

Wasz wielki dzień był taki, jak sobie to wyobrażaliście, w otoczeniu rodziny i przyjaciół. Na zawsze zachowacie w sercach niepohamowaną radość, zdjęcia i wspomnienia z tego wspaniałego dnia. Okażcie wdzięczność bliskim osobom, za to, że byli częścią tej wyjątkowej okazji, przy pomocy spersonalizowanych kartek z podziękowaniami po ślubie od Optimalprint. Nie ma lepszej drogi na okazanie wdzięczności w bardzo osobisty sposób.


Przejrzyjcie nasz wybór wzorów, załadujcie własne zdjęcie lub dodajcie wiadomość, i wybierzcie spośród naszych różnych rodzajów papieru, krawędzi i kopert. Możecie być pewni, że gotowe kartki będą wyglądały bez zarzutu, dzięki temu, że korzystamy z technologii druku premium i najwyższej jakości materiałów.


Oferujemy bezpieczną i szybką dostawę na terenie Polski, aby wasze kartki dotarły do was w krótkim czasie i w fantastycznej kondycji.

Kartki z podziękowaniami po ślubie, które pokażą, że ci zależy

Najlepsze kartki z podziękowaniami po ślubie to takie, które pochodzą od serca. Czyż jest lepszy sposób na okazanie tego, niż za pomocą spersonalizowanego projektu? Nieważne, czy chcecie użyć zdjęć z wielkiego dnia, kadrów a podróży poślubnej, czy jedynie dodać osobistą wiadomość, aby podziękować gościom, wśród naszych kartek z podziękowaniami po ślubie znajdzie się coś dla każdego.

Kwiaty i przyroda

Szukacie kartek z podziękowaniami po ślubie ze zdjęciem, które będą pasowały do bukietu? Mamy do wyboru cały szereg kartek ozdobionych kwiatami i liśćmi. Przejrzyjcie nasze style, załadujcie zdjęcie, i wybierzcie preferowany papier, rozmiar i orientację. Jeśli nie chcecie dołączać zdjęcia, mamy też takie opcje kartek ślubnych, które też zrobią świetne wrażenie.

Rustykalne

Chcecie tylko w prosty sposób powiedzieć dziękuję albo nawiązać do tematu swojego wesela w stodole? Od płaskich, po składane, nasze rustykalne kartki z podziękowaniami po ślubie mają wyważony i spokojny styl, idealny dla par nielubiących udziwnień. Nie zapomnijcie dodać wiadomości do swoich gości, aby nadać im wyjątkowy charakter.

Koronka

Nasze kartki z podziękowaniami z motywem koronki dostępne są w różnych rozmiarach, kolorach, stylach i papierach. Jakikolwiek mieliście pomysł na papeterię ślubną, z pewnością znajdziecie coś pasującego z Optimalprint. Wykonywane i drukowane w Polsce, wasze kartki szybko do was dotrą, abyście mogli podzielić się nimi z waszymi gośćmi.

Zabawne i oryginalne

Od wzorów z wieloma zdjęciami, po bardziej wymyślne style, naprawdę mamy kartki z podziękowaniami dla par o różnych gustach. Czarno-białe, z bogatą kolorystyką, połyskiem, a nawet kartki, które wyglądają jak bilet lotniczy - znajdziecie wzór, który odzwierciedli wasze osobowości i style. Błyszczący papier sprawi, że kolory kartki jeszcze bardziej będą się wyróżniać.

Bez zdjęcia

Niezależnie od tego, czy nie chcecie załączać zdjęcia, czy wasze zdjęcia ze ślubu nie są jeszcze gotowe, mamy cały szereg kartek z podziękowaniami bez zdjęć. Niech przekaz płynie z waszej wiadomości, w prosty i minimalistyczny sposób, a wybierać możecie między motywami kwiatowymi, glamour, lub rustykalnymi.

Małe szczegóły pasujące do waszego ślubu

Mając planowanie ślubu świeżo za sobą, wiecie, że liczą się detale. Określone kolory w bukiecie, upominki na stole, darmowy drink przy barze. Jeśli planujecie wielki dzień w najlepszy możliwy sposób, zróbcie tak samo w przypadku kartek z podziękowaniami. Dzięki różnym dodatkom i rodzajom papieru oraz kopert, możecie dopasować swoje drukowane kartki z podziękowaniami tak, aby miały dla was osobiste znaczenie.

Zaokrąglone narożniki

W standardzie, nasze kartki z podziękowaniami za prezenty ślubne od gości posiadają kanciaste narożniki. Ale oferujemy wam też opcję uprade’u do zaokrąglonych narożników. Idealne w przypadku kartek z matowego papieru, to nowoczesne alternatywne wykończenie kartek sprawi, że goście będą o nich mówić z samych właściwych powodów. Oferujemy też płaskie lub składane kartki, aby były stworzone na miarę.

Papier jedwabny powlekany

W Optimalprint możecie wybierać pomiędzy trzema rodzajami papieru, co oznacza, że możecie tworzyć kartki z podziękowaniami po ślubie dopasowane do waszego stylu i budżetu. Oferujący gładką powierzchnię i piękne wykończenie, jedwabny papier powlekany to nasz najpopularniejszy wybór. Po prostu wybierzcie wzór, wybierzcie jedwabny papier, i zdecydujcie o rozmiarze kartki.

Papier błyszczący

Innym popularnym wyborem papieru na kartki z podziękowaniami po ślubie jest papier błyszczący. Ten rodzaj papieru sprawia, że kolory wyglądają na bardziej żywe, więc polecamy go parom, które tworzą własne kartki z podziękowaniami po ślubie. Nie zapomnijcie wybrać orientacji, rozmiaru i stylu koperty. Kto by pomyślał, że wybór w przypadku kartek z podziękowaniami po ślubie jest tak duży?

Papier matowy

Matowe kartki z podziękowaniami po ślubie sprawdzą się świetnie, jeśli nie używacie zdjęć. W połączeniu z zaokrąglonymi narożnikami i kopertami premium, kartki wywrą trwałe wrażenie. To, że nie używacie zdjęć, nie oznacza, że wasze robione na zamówienie kartki z podziękowaniami po ślubie nie mogą być osobiste. Upewnijcie się, że dodaliście do nich wiadomość, aby wyrazić szczerą wdzięczność w stosunku do gości.

Koperty standardowe

Nasze kartki z podziękowaniami po ślubie dostarczane są ze standardowymi kopertami. Wystarczy, że dodacie na nich adres, przykleicie w rogu znaczek, i już jesteście gotowi do wysłania pełnych wdzięczności kartek. Tworzenie spersonalizowanych kartek nigdy nie było tak łatwe, dzięki Optimalprint. Mamy również gotowe wzory, które mogą trafić prosto do koperty, dla większej wygody.

Koperty premium

Wybierzcie nasze kraftowe koperty premium dla luksusowego wykończenia kartek z podziękowaniami po ślubie. Z naturalnymi włóknami i widoczną teksturą, koperty te są nieco grubsze, ale nadal lekkie. Są też odpowiednie do wszystkich rozmiarów i orientacji kartek, więc nie musicie martwić się ograniczonym wyborem.

Zaprojektowane przez ciebie, drukowane lokalnie

Tworzymy i drukujemy wszystkie zamówienia tutaj w Polsce, z gwarantowaną dostawą w ciągu 1-2 dni. Nie potrzebujesz żadnego doświadczenia du używania naszego narzędzia do projektowania, nie musisz być nawet specjalnie kreatywny(-a). Nasz łatwy w użyciu edytor pozwala każdemu na stworzenie przystępnych cenowo, jakościowych kartek z podziękowaniami po ślubie, niezależnie od jego gustu i stylu.

Jedno zmartwienie mniej z Optimalprint

Planowanie przed ślubem i po może być stresujące. Nawet po wielkim dniu, musicie pamiętać co kto kupił, i wysłać gościom kartki z podziękowaniami za prezenty. Optimalprint pomaga zmniejszyć ten stres, dzięki gotowym kartkom z podziękowaniami po ślubie.


Przejrzyjcie wzory, wybierzcie i załadujcie ulubione zdjęcie, i zdecydujcie się na papier i rozmiar zamówienia. To naprawdę takie proste. Wkrótce otrzymacie swoje gotowe, wysokiej jakości kartki z podziękowaniami po ślubie. A więc, na co czekacie? Rozpocznijcie małżeńskie życie we właściwy sposób, z pomocą kartek z podziękowaniami po ślubie od Optimalprint.


Najlepsze ślubne kartki z podziękowaniami online

Podziękujcie swoim gościom weselnym w stylowy sposób za pomocą spersonalizowanych kartek z podziękowaniami.
Gdy wasi krewni i przyjaciele obsypują was najlepszymi życzeniami z okazji waszego ślubu, upewnijcie się, że oni również poczują się kochani. W zamian za piękne prezenty i upominki, odwdzięczcie się serdecznymi podziękowaniami, za pomocą naszych kartek z podziękowaniami po ślubie.

Pytania i odpowiedzi dotyczące personalizowanych kartek

Do kogo powinienem(-innam) wysłać kartki z podziękowaniami?

Możesz wysłać spersonalizowane kartki z podziękowaniami po ślubie do wszystkich gości, którzy uczestniczyli w waszym wspaniałym dniu i uczynili go niezapomnianym. Mogą to być członkowie rodziny, przyjaciele, lub każda inna osoba, która przyłożyła się do uroczystości. Możesz w ten sposób wyrazić wdzięczność za ich obecność, wsparcie oraz prezenty, którymi was obdarowali.

Co powinienem(-innam) napisać na naszych ślubnych kartkach z podziękowaniami?

Pisząc kartki z podzękowaniami po ślubie, możesz dodać do nich osobisty akcent, wyrażając serdeczne podziękowania. Możesz wspomnieć o konkretnych chwilach, dzięki którym wasz idealny ślub stał się niezapomniany. Ponadto, możesz docenić gości za obecność, miłość i przysługi, którymi wam pomogli. Celem powinno być przekazanie im tego, jak wiele ich obecność dla was znaczyła, pozostawiając was wdzięcznymi na długo.

Jakie są zasady etykiety w przypadku wysyłania ślubnych kartek z podziękowaniami?

Zasady etykiety obowiązujące w przypadku ślubnych kartek z podziękowaniami obejmują wysłanie tych kartek w rozsądnych ramach czasowych (idealnie w ciągu trzech miesięcy). Zaleca się również wykorzystanie spersonalizowanego projektu kartki ślubnej, oraz odręczne wypisanie każdej kartki, nadając im osobisty charakter. Możesz też wspomnieć o otrzymanym prezencie, i szczerze wyrazić wdzięczność za ich obecność i wsparcie podczas waszego wyjątkowego dnia.

Kiedy powinienem(-innam) wysłać ślubne kartki z podziękowaniami?

Zaleca się wysłanie ślubnych kartek z podziękowaniam w ciągu trzech mesięcy od dnia ślubu. Niezwłoczne wyrażenie wdzięczności pomoże w lepszym przekazaniu towarzyszących wam emocji, dzięki czemu wasi goście poczują się docenieni, podczas gdy wspomnienia pozostają jeszcze świeże. Najlepiej zrobić to tak szybko, jak to możliwe, upewniając się, że wasze podziękowania dotrą do gości w odpowiednim czasie.

Co będzie dobrym pomysłem na treść podziękowań po ślubie?

Podczas gdy treść waszych kartek z podziękowaniami powinna odzwierciedlać wasze emocje, podajemy przykład, który może pomóc na początek: "Miłość nie zna granic, podobnie jak nasza wdzięczność. Dziękujemy, że świętowaliście wspólnie z nami w tym radosnym dniu. Wasza obecność i Wasze wsparcie poruszyły nasze serca do głębi. Z pomocą tej kartki, pragniemy wyrazić serdeczną wdzięczność za to, że byliście częścią tego wyjątkowego dnia."

Nie tego szukałeś(-aś)? Odwiedź nasze Centrum Pomocy