do not visit
40% rabatuKod: KARTKIPL | Kończy się: 01/10
Drukowane w Polsce & dostawa w ciągu 1 - 2 dni
9,0 / 10
Ocenione jako kartki z najwyższą satysfakcją klienta

Odkryj nasze kolekcje

Doskonała jakość w przystępnych cenach

W druku stosujemy najwyższej jakości tusze i papiery, aby zagwarantować Twoje zadowolenie. Drukując lokalnie i tak blisko Ciebie, jak to możliwe, możemy oferować tą jakość w przystępnych cenach. Wybierz papier, który najbardziej do ciebie przemawia, a my zaopatrzymy cię w najwyższej jakości zaproszenia w przystępnej cenie! Każdy typ papieru posiada doskonałą trwałość, która sprawi, że kartki będą pięknie wyglądały przez długi czas.

Prawdziwa folia

Najlepsze właśnie stało się jeszcze lepsze! Kartki premium z prawdziwą folią, która doda "to coś ekstra". Wybieraj pomiędzy złotem, srebrem i miedzią, aby dopasować je do swoich preferencji.

Zaokrąglone narożniki

Wszystko zależy od detali! Nasze kartki z zaokrąglonymi narożnikami są sumą drobnych detali wykonanych we wspaniały sposób. Dodaj wyjątkowości niestandardowym dziecięcym zaproszeniom urodzinowym dzięki zaokrąglonym narożnikom, przyciągającym uwagę każdego. Kartki te dostępne są w wersji z papieru premium, i łatwo wzbogacą doświadczenia związane z rozsyłaniem zaproszeń.

Zaproszenia na Dziecięce Urodziny

Jeśli chcesz, aby przyjęcie urodzinowe twojego dziecka było naprawdę wyjątkowe, wysłanie spersonalizowanych zaproszeń na dziecięce przyjęcie urodzinowe jest na to sposobem! W przeciwieństwie do nudnych i zwyczajnych zaproszeń urodzinowych, te kartki umożliwiają ci wybór z szerokiej gamy tematów, kolorów i wzorów, dopasowanych do energii i osobowości twojego dziecka. A zatem, niezależnie od tego, czy twój dzieciak lubi dinozaury, jednorożce, szczeniaczki, czy superbohaterów, możesz stworzyć wzór, który odzwierciedli to na kartce i wywoła u odbiorcy szczere zainteresowanie.


Takie zaproszenia na przyjęcie są naprawdę wyjątkowe, a ty możesz dodać do nich osobiste akcenty, co sprawi, że jeszcze bardziej będą się wyróżniały. Przykładowo, możesz dodać imię dziecka, jego wiek, datę i miejsce wydarzenia, a nawet zdjęcie swojej pociechy w oczekiwaniu na wielki dzień. A najlepsze w tym wszystkim? Dzięki naszym różnorodnym elementom projektowym i szablonom, tworzenie zaproszeń urodzinowych na dziecięce przyjęcie z Optimalprint jest bardzo łatwe.

Zaproszenia na Dziecięce Przyjęcie

Wysłanie stworzonych na zamówienie zaproszeń urodzinowych pokaże, że zależy ci na osobach, które mają w nim uczestniczyć, i starasz się, aby wydarzenie było godne zapamiętania. Jeśli zastanawiasz się, dlaczego warto wysłać spersonalizowane zaproszenia na dziecięce przyjęcie zamiast standardowych, oto kilka powodów:


1. Wnoszą osobisty akcent: Spersonalizowane kartki przyczynią się do urządzenia godnego zapamiętania przyjęcia dla twojego dziecka i jego gości. Osobisty akcent pokaże dziecku i jego gościom, jak wiele dla ciebie znaczą, i jak bardzo zależy ci na tym, aby wydarzenie było niezapomniane.


2. Zapowiadają charakter imprezy: Spersonalizowane dziecięce zaproszenia urodzinowe, jeśli są zrobione właściwie, mogą dać twoim gościom wgląd w to, jak będzie wyglądało samo przyjęcie. Albo, jeśli chcesz urządzić przyjęcie z konkretnym tematem przewodnim, możesz gości o tym poinformować. Przykładowo, jeśli planujesz przyjęcie o tematyce superbohaterów, możesz poprosić gości o przebranie się w ich kostiumy. Dzięki temu impreza będzie dla gości jeszcze bardziej wyjątkowa, i będą jej wyczekiwali z niecierpliwością.


3. Stanowią pamiątkę: Spersonalizowane zaproszenie na przyjęcie urodzinowe to więcej, niż tylko kawałek papieru! Może stać się pamiątką, którą twoje dziecko i zaproszeni goście będą przechowywać przez wiele lat. Kiedy twoja pociecha podrośnie, będzie mogła spojrzeć wstecz na swoje dziecięce urodziny, i czule powspominać chwile, dzięki którym te wydarzenia były tak wspaniałe. To również dobry sposób na dokumentowanie rozwoju twojego dziecka.


4. Pokazują przywiązanie do szczegółów: Wysyłanie stworzonych na zamówienie zaproszeń na dziecięce przyjęcie urodzinowe pokazuje, że zależy ci na dopracowanych szczegółach, i starasz się sprawić, że wydarzenie będzie niezapomniane. Mówi o tym, że dużo myślałeś(-aś) o każdym aspekcie uroczystości, od dekoracji, przez jedzenie i rozrywki, po listę gości. Takie zaproszenie może nadać ton wesołemu i pełnemu energii wydarzeniu, na które każdy z przyjemnością przyjdzie.


5. Wyrażają wdzięczność: Spersonalizowane zaproszenia na dziecięce urodziny są również sposobem na docenienie gości, aby poczuli się wyjątkowo. Pomyślą, że zależy ci na ich obecności, i że jesteś wdzięczny(-a) za ich przyjaźń i wsparcie. Ma to dużą moc w budowaniu nowych relacji i wzmacnianiu tych istniejących, z osobami obecnymi w twoim życiu.

Jak stworzyć najlepsze Zaproszenia na Dziecięce Urodziny

Możesz teraz łatwo tworzyć spersonalizowane zaproszenia urodzinowe dla dzieci z Optimalprint. Jeśli to twój pierwszy raz, oto kilka prostych kroków, według których możesz działać:


1. Wybierz wzór i styl kartki: Aby stworzyć godne zapamiętania zaproszenie na imprezę urodzinową, najpierw musisz wybrać wzór i styl kartki na naszej stronie. Ten krok jest prosty, gdyż dostępne i gotowe do spersonalizowania są dziesiątki szablonów. A zatem wybierz wzór oraz orientację i rozmiar swojej kartki. Nieważne, czy potrzebujesz pionowej, czy poziomej kartki, dużej czy małej, znajdziesz je tutaj.


2. Spersonalizuj kartkę: Kiedy wzór zostanie wybrany, musisz spersonalizować zaproszenie, aby pasowało do twoich potrzeb. Dodaj imię dziecka, jego wiek, miejsce wydarzenia oraz informacje dotyczące RSVP. Możesz też dodać specjalną wiadomość dla odbiorcy lub szczegóły, takie jak dress code albo lista planowanych rozrywek.


3. Dodaj zdjęcia i grafiki: Dziecięce zaproszenia na przyjęcie będą wyglądały jeszcze bardziej wyjątkowo, kiedy dodasz zdjęcie swojego dziecka lub małą zabawną grafikę, pasującą do tematu przewodniego imprezy. Możesz modyfikować nasze szablony wedle upodobania, aby finalny produkt wyglądał tak, jak to sobie wyobrażasz. Możesz nawet stworzyć projekt od podstaw, jeśli chcesz!


4. Wydrukuj i wyślij: Kiedy projekt będzie już stworzony, pozwól nam czynić naszą magię. Upewnimy się, że wszystko wygląda idealnie i jest gotowe od razu do wysłania dalej.

Zaproszenia na Przyjęcie Dziewczynki

Celebruj swoją małą dziewczynkę, tworząc dziewczęce zaproszenia na przyjęcie trafnie zainspirowane jej osobowością. Możesz znaleźć dziewczęce zaproszenia na imprezę w różnych zabawnych i kreatywnych wzorach, od takich z księżniczkami Disneya i jednorożcami, po aniołki i urocze zwierzaki; oferujemy opcje dopasowania, które pozwolą na stworzenie dziecięcych zaproszeń urodzinowych dla każdej dziewczynki. Nieważne, ile lat ma twoja córka, wzory naszych kartek z pewnością wywołają u niej uśmiech. Twoi goście też będą pod wrażeniem, kiedy zobaczą, ile wysiłku włożyłeś(-aś) w stworzenie kartki. Ostatecznie, kluczem do stworzenia unikatowego i spersonalizowanego zaproszenia na przyjęcie urodzinowe dla chłopca lub dziewczynki jest skupienie się na jego lub jej zainteresowaniach i osobowości. Wybierając wzór, który przemawia do ich upodobań i preferencji, możesz sprawić, że poczują się wyjątkowo, i z niecierpliwością będą wyczekiwali swoich urodzin.

Zaproszenia na Przyjęcie Chłopca

Chłopięce zaproszenia na przyjęcie różnią się od tych dla dziewczynek na kilka sposobów. Podczas gdy dziewczynki przyciągają bardziej połyskliwe, błyszczące i zabawne wzory, chłopcy preferują raczej wzory bardziej łobuzerskie i związane z przygodami. Ponadto, mimo że zarówno chłopcy, jak i dziewczynki mogą lubić tematy takie jak superbohaterowie czy zwierzęta, chłopcy wolą jednak bardziej napakowaną akcją i przygodową tematykę, taką jak sport, dinozaury, czy piraci. Zaproszenia urodzinowe dla chłopców często posiadają wyraziste i jaskrawe kolory, takie jak czerwony, niebieski i zielony, podczas gdy dziewczęce zaproszenia posiadają raczej pastelową kolorystykę i błyszczące akcenty. Chłopięce zaproszenia na przyjęcie mogą zawierać grafiki z samochodami, samolotami, czy robotami, podczas gdy dziewczęce zaproszenia urodzinowe posiadają zwykle grafiki przedstawiające kwiaty, jednorożce lub księżniczki. Czcionka używana na zaproszeniach na przyjęcie urodzinowe chłopca jest często krzykliwa i przykuwająca uwagę, podczas gdy dziewczęce zaproszenia mogą być wypisane kursywą lub czcionką przypominającą odręczne pismo, która jest bardziej elegancka.


W Optimalprint jesteśmy dumni z tego, że produkujemy najlepszej jakości zaproszenia na dziecięce urodziny w jak najbardziej rozsądnych cenach. Wszystkie nasze dziecięce zaproszenia urodzinowe posiadają zaokrąglone narożniki, a ty możesz wybierać pomiędzy jedwabnym, błyszczącym i matowym papierem, w zależności od wykończenia, na którym ci zależy. Możesz też wybrać nasze koperty premium, aby nadać całemu pakietowi bardziej luksusowy wygląd. Jeśli to my go wykonamy, możesz być pewien(-na), że będzie wysokiej jakości. Nie zapomnij też zapoznać się z naszym Członkostwem Plus, które daje ci ekskluzywny dostęp do nowych wzorów, DARMOWĄ i SZYBKĄ dostawę, oraz 30-dniową gwarancję jakości. Więc na co czekasz? Świętuj urodziny twojego dziecka w dobrym stylu, z pomocą naszych tworzonych na zamówienie zaproszeń na dziecięce urodziny!


FAQ

W jaki sposób drukujecie na kubkach?

Stosujemy technikę sublimacji, która polega na użyciu ciepła do łączenia atramentu z powierzchnią kubka. Początkowo projekt jest drukowany na specjalistycznym papierze. Po poddaniu go działaniu ciepła atramenty przekształcają się w gaz, łącząc się z powierzchnią kubka, aby stworzyć trwały nadruk.

Czy mogę zamówić niestandardowe próbki?

Tak. Możesz złożyć zamówienie na próbkę w przypadku większości zaproszeń urodzinowych i zaproszeń na dziecięce przyjęcia. Po prostu zaprojektuj kartkę i wybierz ilość jednej sztuki podczas składania zamówienia.

Co powinienem(-nam) napisać na zaproszeniach urodzinowych mojego dziecka?

Zaproszenie urodzinowe może być bardzo ważne dla twojego dziecka, więc napisz w nim osobistą, szczerą wiadomość, która sprawi, że poczuje się kochane. Ta osobista wiadomość powinna być dodatkiem do ważnych szczegółów, takich jak imię dziecka, jego wiek, data urodzenia i szczegóły związane z miejscem imprezy. Podobnie jak w przypadku większości zaproszeń, na zaproszeniach urodzinowych dla dzieci powinno znaleźć się RSVP, aby goście mogli odpowiedzieć na twoje zaproszenie.

Jakie projekty zaproszeń urodzinowych dla dzieci są dostępne?

Poza możliwością stworzenia własnej kartki, istnieje wiele wstępnie zaprojektowanych wzorów do szybkiego użytku. Te gotowe opcje są wesołe, kolorowe, a niektóre oferują nawet możliwość dodania zdjęcia. Wśród projektów znajdziesz m.in. jednorożce, zwierzęce montaże i tort urodzinowy ze świeczką. Odwiedź zakładkę 'Projekty' na stronie z dziecięcymi zaproszeniami urodzinowymi, aby zobaczyć je na własne oczy.

Czy mogę otrzymać koperty wraz z zaproszeniami urodzinowymi dla dzieci?

Koperty nie są domyślnie uwzględnione w zamówieniu. Jeśli chcesz otrzymać koperty pasujące do twoich zaproszeń, musisz je dodać do zamówienia za dodatkową opłatą. Przejrzyj naszą kolekcję kopert standardowych i premium, i starannie wybierz kopertę odpowiednią dla twojego zaproszenia.

Nie tego szukałeś(-aś)? Odwiedź nasze Centrum Pomocy