do not visit
50% rabatuKod: KARTKIPL | Kończy się: 23/06
Drukowane w Polsce & dostawa w ciągu 1 - 2 dni
8,8 / 10
Ocenione jako kartki z najwyższą satysfakcją klienta

Doskonała jakość w przystępnych cenach

W druku stosujemy najwyższej jakości tusze i papiery, aby zagwarantować Twoje zadowolenie. Drukując lokalnie i tak blisko Ciebie, jak to możliwe, możemy oferować tą jakość w przystępnych cenach.

Prawdziwa folia

Najlepsze właśnie stało się jeszcze lepsze! Kartki premium z prawdziwą folią, która doda "to coś ekstra". Wybieraj pomiędzy złotem, srebrem i miedzią, aby dopasować je do swoich preferencji.

Zaokrąglone narożniki

Wszystko zależy od detali! Nasze kartki z zaokrąglonymi narożnikami są sumą drobnych detali wykonanych we wspaniały sposób.

Twórz spersonalizowane karty z podziękowaniami

Istnieje wiele dni w życiu, których nie zapomina się tak szybko. Narodziny dziecka, pierwsze urodziny, chrzest i wiele innych. Wiele chwil wypala się w naszej pamięci i zostaje tam na zawsze zakorzenione. Szczególnie jako osoba religijna, wydarzenia związane z wiarą są istotne i odgrywają rolę dla całej rodziny.


Konfirmacja jest również jednym z takich momentów: jako młody członek wspólnoty, świętuje się publiczne wyznanie i świadomie wybiera się wiarę.

Urocze kartki konfirmacyjne na bardzo szczególną okazjęTo ważne, duchowe i emocjonalne wydarzenie może być uczczone przez całą rodzinę i przyjaciół. Błogosławieństwo w kościele, następnie pyszne jedzenie i wspólne godziny świętowania nadają okazji wspaniałą oprawę. Aby podziękować bliskim za sympatię, prezenty i gratulacje, kartki Podziękowania za konfirmację są idealnym sposobem. W Optimalprint możesz dostosować i zamówić kartki zgodnie z Twoimi życzeniami. To wyjątkowy sposób, aby powiedzieć "dziękuję".

Po konfirmacji: Podziękuj ludziom, którzy towarzyszyli Ci na drodze wiaryKonfirmacja to znaczący kamień milowy w życiu wierzącego. W tym dniu publicznie wyznaje się wiarę i zobowiązuje się do Boga i kościoła. To aktywne przejęcie odpowiedzialności za własne przekonania, potwierdzając decyzję podjętą przez rodziców podczas chrztu wiele lat temu. Jeśli to nie jest powód do świętowania, to co?


Konfirmacja to nie tylko wydarzenie religijne, to również wielkie święto, podczas którego cała rodzina gromadzi się, aby radować się razem z jubilatem. Wszystkie te osoby były towarzyszami w drodze do niezależnej wiary. Dzięki Kartom Potwierdzenia Dziękuję od Optimalprint możesz wyrazić wdzięczność za ich wsparcie i czas spędzony podczas uroczystości. Ponadto, wyraz wdzięczności służy jako wspaniała pamiątka, przywołująca wspomnienia pięknego dnia nawet po jego zakończeniu.

Zaprojektuj własne Karty Potwierdzenia Dziękuję - bardzo osobiste podziękowanieCzy chciałbyś podziękować gościom za wspólnie spędzony czas i gratulacje z okazji Twojego Sakramentu Bierzmowania? To piękny gest. A dzięki odpowiednim Kartom Potwierdzenia Dziękuję, możesz dodatkowo podkreślić swoje podziękowania. Zamiast tradycyjnych kart, masz możliwość stworzenia bardzo osobistych Kart Dziękuję w Optimalprint. Dodaj zdjęcie na karcie, podziękuj słowami i zakończ Kartę Dziękuję fragmentem Biblii, który jeszcze raz podkreśla Twoje podejście do wiary.

Wiele możliwości z Optimalprint: szablony i projekty dla każdego gustuZastanawiałeś się, jak zaprojektować Kartę Potwierdzenia Dziękuję przez kilka dni?


Dzięki Optimalprint to łatwiejsze niż myślisz. Nasz edytor posiada wiele gotowych szablonów projektów, które możesz dostosować do swoich preferencji. Możesz wybierać spośród różnych wzorów: od bardzo kolorowych projektów po proste motywy i karty z elementami religijnymi, możesz wyrazić swoje podziękowania na swój własny sposób.


Nasza rada: Karta Potwierdzenia Dziękuję z jednym lub nawet kilkoma zdjęciami to szczególne podziękowanie. Możesz użyć karty, aby uwiecznić najpiękniejsze zdjęcia i chwile z tego dnia i przywrócić je w pamięci gości. Taka osobista Kartka Podziękowania ze Zdjęciem nie będzie zbierać kurzu w szufladzie, ale z pewnością znajdzie zasłużone miejsce na tablicy korkowej lub lodówce.

Znajdź właściwe słowa na Kartce Podziękowania za konfirmacjęCzasami obraz wart jest tysiąca słów. Niemniej jednak, nasze Kartki Podziękowania za konfirmację oferują wystarczająco dużo miejsca, aby wyrazić podziękowania dla gości. Podczas projektowania swoich Kartek Podziękowania możesz wybrać czcionkę i rozmiar oraz dostosować poszczególne bloki tekstu na karcie według własnych życzeń. To oszczędza Ci wysiłku pisania ręcznego, a kartki możesz użyć od razu.


Ale co napisać na Kartce Podziękowania za konfirmację? Wyraź swoje osobiste podziękowania własnymi słowami. Czasami mniej znaczy więcej:


"Dziękuję za wszystko",


"Dziękuję za gratulacje z okazji mojej konfirmacji", lub


"Bardzo dziękuję za uczynienie świętowania mojej konfirmacji wyjątkowym",


to tylko kilka sugestii. Oczywiście możesz również dodać dłuższy tekst na Kartce Podziękowania za konfirmację. Jeśli brakuje Ci własnych słów, psalmy z Biblii są doskonałym uzupełnieniem, podkreślającym nowe wyznanie wiary poprzez konfirmację.

Zamów spersonalizowane Karty Potwierdzenia i podziękuj w wyjątkowy sposóbPo złożeniu zamówienia na Twoje Karty Potwierdzenia Dziękuję, wydrukujemy je szybko. Możesz wybierać spośród różnych jakości papieru i bezpośrednio zamówić koperty do Kart Dziękuję ze zdjęciem. W ten sposób możesz wysłać karty bezpośrednio do swoich gości po otrzymaniu ich.


Dla nas w Optimalprint, Twoje zadowolenie jest kluczowe. Dokładamy wszelkich starań, aby każda Karta Potwierdzenia Dziękuję była wydrukowana z jak najlepszymi rezultatami i pięknym wyglądem ogólnym. Abyś nie miał już żadnych wątpliwości, oferujemy również 100% Gwarancję Zadowolenia Klienta.

Spersonalizowane Karty Dziękuję na każdą okazjęW życiu zawsze są wydarzenia, które chcemy świętować razem z przyjaciółmi i rodziną. Dzięki odpowiednim kartom, możesz nadać swojej uroczystości odpowiednią oprawę.


Oprócz Kart Potwierdzenia Dziękuję, znajdzieszkartki zaproszeniowe i Karty Dziękuję na różne okazje, od urodzin po śluby po absolutorium. Zaprojektuj własne spersonalizowane Karty Dziękuję i pokaż swoim przyjaciołom i rodzinie, jak ważną rolę odgrywają w Twoim życiu.


A tak swoją drogą: Tutaj możesz stworzyć inne piękne karty na wszelkiego rodzaju okazje, we wszystkich formatach, kolorach i wzorach!