do not visit
40% rabatuKod: KARTKIPL | Kończy się: 23/01
9,2 / 10
Ocenione jako kartki z najwyższą satysfakcją klienta
Drukowane w Polsce & dostawa w ciągu 1 - 2 dni

Spójny styl od początku do końca, dzięki naszym pasującym do siebie zestawom.

Większość naszych wzorów występuje w pasujących do siebie zestawach, aby zaoferować Tobie i Twoim gościom spójny styl od początku do końca. Pasujące do siebie zestawy obejmują kartki z prośbą o rezerwację daty, zaproszenia oraz RSVP, papeterię w dniu wydarzenia i kartki z podziękowaniami.

Nasze personalizowane kartki próbne

Nadal nie jesteś pewien co do wyboru kartki? Wybierz dowolny wzór, spersonalizuj ją za pomocą własnych treści i zdjęć, i otrzymaj próbną kartkę w ciągu 2 dni roboczych.

Doskonała jakość w przystępnych cenach

W druku stosujemy najwyższej jakości tusze i papiery, aby zagwarantować Twoje zadowolenie. Drukując lokalnie i tak blisko Ciebie, jak to możliwe, możemy oferować tą jakość w przystępnych cenach.

Prawdziwa folia

Najlepsze właśnie stało się jeszcze lepsze! Kartki premium z prawdziwą folią, która doda "to coś ekstra". Wybieraj pomiędzy złotem, srebrem i miedzią, aby dopasować je do swoich preferencji.

Zaokrąglone narożniki

Wszystko zależy od detali! Nasze kartki z zaokrąglonymi narożnikami są sumą drobnych detali wykonanych we wspaniały sposób.

Ściągnij aplikację Optimalprint i zacznij projektować z dowolnego miejsca!

WYŚLIJ MI LINK

Wyślemy Ci link do pobrania aplikacji. Podając swój numer, wyrażasz zgodę na otrzymywanie jednorazowej automatycznej wiadomości tekstowej z linkiem do aplikacji Optimalprint. Mogą obowiązywać standardowe stawki SMS-ów.